מחסנים להשכרה באזור בת ים

חברת “אחסון בריבוע”, פועלת בתחום השכרת המחסנים מעל ל-35 שנה, ומציעה מחסנים להשכרה בבת ים והסביבה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. “אחסון בריבוע” עומדת בדרישות המחמירות ביותר בשוק ומחזיקה בכלל ההיתרים והאישורים הנדרשים כדי להבטיח את רמת הבטיחות, האבטחה והניקיון הגבוהים ביותר. עם “אחסון בריבוע” תוכלו לשכור מחסנים להשכרה באזור בת ים במגוון רחב של גדלים החל ממחסנים בנפח של שלושה קוב ועד למחסנים בנפחים של עשרות מטרים. הניסיון הרב שנצבר ותודעת השירות המאפיינת את עובדי החברה מאפשרת להם למצוא פתרון לכל אתגר אחסון ציוד בבת ים.

מחפשים מחסן להשכרה באזור בת ים? נשמח לעזור לכם.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

שירותי האחסון שלנו

המחסנים שלנו באזור בת ים והסביבה מתאימים למגוון רחב של מטרות: החל מאחסון ציוד לפרקי זמן קצרים – בכל סדר גודל וכלה באחסון ציוד בבת ים וכן אחסון תכולת דירה בבת ים לפרקי זמן ארוכים בעקבות שיפוצים, מעבר לארץ אחרת או קבלת ירושה. נוסף על כך, מחסנים להשכרה משמשים אנשי מקצוע רבים, המעוניינים לאחסן את חומרי הגלם והציוד הדרוש להם לעבודה במקום בטוח, נוח ומתוחזק היטב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

השכרת מחסנים בעת מעבר דירות או תקופות שיפוץ

אנו מציעים מחסנים להשכרה באזור בת ים כפתרון לפער שנוצר בין כניסה לבין יציאה מבית לבית. את השכרת המחסן למטרת אחסון תכולת דירה תוכלו לבצע אף באופן מקוון – ללא כל צורך להגיע לממתחם המחסנים, וכל שעליכם לעשות הוא להעביר רשימת תכולה לכתובת המייל של שירות הלקוחות ואנו כבר נמצא עבורכם את המחסן המתאים.

למי מתאים שירות אחסון תכולת דירה באזור בת ים? למשפחות ויחידים בארץ ובחו”ל, המעוניינות באחסנת קצרת טווח.

השכרת מחסנים בעת מעבר לארץ אחרת

יוצאים לרילוקיישן? או אולי לטיול ארוך? ומעוניינים לחסוך את שכר הדירה או לסבלט את מרחב המגורים ללא הריהוט? לנו יש את הפתרון בשבילכם. מחסנים להשכרה באזור בת ים בהתאמה לצורך אחסון תכולת דירה באזור בת ים, יעמדו לרשותכם לכל התקופה בה תשהו בחו”ל, כך שהפריטים היקרים שלכם ישמרו במצב מיטבי עד לחזרתכם לארץ.

מתאים לכל מי שנדרש לפתרון אחסון ציוד בבת ים וכן עבור אחסון תכולת דירה באזור בת ים לטווח הארוך.

מעוניינים בשירותי הובלה ואריזה?

אנו עובדים עם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי מוניטין רב בתחומם ונוכל להמליץ על איש מקצוע המתאים לצרכים. נוסף על כך, אנו מציעים שירות “מדלת – לדלת” בו נטפל ונדאג לשינוע הציוד שלכם משלב הציוד והאריזה ועד שלב הפריקה במחסן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

השכרת מחסנים לעסקים

אינסטלטורים, חשמלאים, בעלי מלאכה, אנשי מקצוע מתחומי העיצוב, התאורה, ההגברה, יבואנים, יצואנים וכן הלאה, המתגוררים בבת ים והסביבה, ומחפשים מרחב אחסנה, בטוח, שמור ומתוחזק היטב, יוכלו להגיע מדי יום אל מתחם המחסנים שלנו, לאסוף את הדרוש להם ליום העבודה. אנו פתוחים בימי א’ עד ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ בין השעות 08:00-12:00

היתרונות שלנו:

  • מערך אבטחה הפועל 24/7 הכולל צוות תפעול שנוכח במקום לאורך שעות הפעילות, צילום וידאו במעגל סגור וחיבור לחברת אבטחה.
  • חברת “אחסון בריבוע” המציעה מחסנים להשכרה בבת ים מחזיקה באישורים מטעם משטרת ישראל, משרד הבריאות, מערך כיבוי האש האזורי והיתרי הפעלה מהרשות המקומית.
  • ניקיון והדברה שוטפים.
  • המחסנים ממוקמים בתוך מבנה בטון מקורה, המגן מפני נזקי מזג האוויר ושומר על טמפרטורה מבוקרת לאורך ימות השנה.
  • יחידות האחסון מצופות במתכת מגולוונת, המאפשרת בידוד מרבי והגנה מפני מזיקים, מכרסמים ואבק.
  • צוות תפעולי שנוכח במקום ונכון לסייע בשעות הפעילות .
  • גישה נוחה ללקוחות, חניה במקום, נגישות לצירי תנועה מרכזיים.