מחסנים להשכרה

אחסון בריבוע פועלת מאז אמצע שנות ה-80 ומעניקה שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. החברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, פועלת בהתאם להיתר מסחרי מטעם הרשות המקומית, אישור יחידת כיבוי האש האזורית, משרד הבריאות ומשטרת ישראל. המחסנים מאווררים, מוארים, ומחולקים ליחידות במגוון רחב של גדלים להתאמה מיטבית לכל צורך. מידוף המחסן עשוי ממתכת והגישה אליו נוחה מכל היבט. אנו דוגלים בשירות מקצועי, אמין ואדיב ועומדים לרשות לקוחותינו בכל נושא ועניין. ניסיוננו והיכרותו עם השוק מאפשרים לנו להתמודד עם כל אתגר אחסנה.

פתרונות אחסון ללקוחות פרטיים

מעבר דירה הוא אירוע מלחיץ הדורש היערכות מקדימה. אחסון בריבוע מעניקה מעטפת מלאה משלב האריזה, אפשרויות הובלה ועד שלב האחסנה. זה הזמן להכיר את פתרונות האחסון שלנו מקרוב.

לקוחות פרטיים נעזרים בשירותי השכרת מחסנים בין מעברי דירות, כאשר קיים פער בין מועד היציאה מהדירה הקיימת למועד הכניסה לדירה החדשה, בעת שיפוץ או בשל הצורך לפנות תכולה שאינה נמצאת בשימוש יומי. מסלולי ההשכרה גמישים ותואמים את צרכי הלקוח בהתאם לתקופה הדרושה לאחסנה ולנפח התכולה המאוחסנת.

השכרת מחסנים בעת מעבר בין דירות

תקופת ההשכרה קצרה יחסית ונמשכת בין שלושה חודשים לחצי שנה עד למועד בו הדירה החדשה מוכנה. ברוב רובם של המקרים הביקוש להשכרה עולה בחודשי הקיץ, ולכן חשוב לשריין מבעוד מועד מחסן ולתאם מוביל.

מחסנים להשכרה לכל שימוש
איכסון לצורך מעבר דירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

השכרת מחסנים לתקופות שיפוץ

אם בעבר קבלני השיפוץ העבירו את תכולת הדירה מחדר לחדר הרי שהיום המצב שונה ושיפוצים נרחבים נעשים כאשר תכולת הדירה מפונה למחסן. משך תקופת האחסנה תלוי במשך זמן השיפוץ ובממוצע עומד על חצי שנה. את הסחורה ניתן להעביר לאחסנה באמצעות אחד מספקי ההובלה העובדים עם חברתנו. בין אם על ידי תיאום עצמי ובין אם על ידי “העברת המושכות” אלינו. כך תוכלו להבטיח את שמירת הריהוט באופן מיטבי.

העברת חפצים שאינם נמצאים בשימוש יום יומי למחסן חיצוני

החיים במרחב עירוני נוחים אך גובים מחיר יקר, ובעידן בו רבים נוטים לצבור רכוש רב נדרש למצוא פתרונות אחסון שוטפים ונגישים. חברת “אחסון בריבוע” מציעה עשרות יחידות בגדלים שונים להשכרת חפצים מכל סוג כל עוד אלו לא נדרשים לקירור ועומדים בהגדרות החוק (לא מזון, לא תרופות, לא סמים, לא חומרים מסוכנים וכדומה) היתרון בהשכרת המחסן מאפשר לפנות שטח נוסף במרחב המגורים בתעריפים התואמים את שירותי ההשכרה מבלי לעבור לדירה גדולה יותר בנוסף המיקום המרכזי שלנו – אזור קריית אריה בפתח תקווה (ובקרוב בסניפים נוספים בחולון, ירושלים ותל אביב) מאפשר לכם לגשת למחסן שישה ימים בשבוע וברוב שעות היממה. אנחנו מאחסנים כמעט הכל: סוכות, ציוד קייט, שייט, מחנאות, כלי רכב, צעצועים, בגדים, הנעלה, חפצי ירושה, פריטים דקורטיביים ונשמח להתאים את חדר האחסון הנכון לצורך ולנפח התכולה.

מה היקף השטח הנדרש לאחסון דירת שלושה חדשים?

לצורך אחסון דירת שלושה חדרים ממוצעת, הכוללת שני חדרי שינה מלאים (שתי שידות, מיטה, ארון, שטיחים, וילונות, שידת איפור, מיטות יחיד/ לולים/ שידות החתלה) סלון הכולל מערכת ישיבה, שולחן ומזנון, פינת אוכל ומוצרי חשמל בסיסיים וכן כ-40 ארגזים עם תכולת הכלים, הצעצועים, הספרים והבגדים, יש לשכור יחידה בנפח של בין: 22-30 קוב.
עלות האחסנה במקרה זה היא 40 ₪ לקוב בהכפלת נפח האחסנה הדרוש כלומר העלות נעה בין 880 ₪ לחודש לבין 1200 ₪ לחודש. לעלות זו יש להוסיף פריימה לביטוח המחושבת בהתאם להערכת השווי של התכולה המאוחסנת במקום.

טיפים לאחסון ארוך טווח ללקוחות פרטיים

מומלץ מבעוד מועד לאחסן רק את מה שלא נחוץ ברמת היום יום, אם מדובר על מעבר דירה או תקופת שיפוץ מומלץ לעטוף את החפצים מבעוד מועד ולנקות את פריטי הטקסטיל על מנת למנוע היווצרות של עובש. פריטי זכוכית יש לאחסן בקרטונים קטנים ומשולטים. בנוסף מומלץ לחלק את המשקל בין הקרטונים השונים כדי להימנע מעומס מיותר ומשחיקה. סדקו את המחסן כך שהראשון הנדרש לשימוש הוא זה שנמצא קרוב לפתח. הערות ודגשים לאריזה והובלה מומלץ להעביר לצוות שירות הלקוחות שלנו מבעוד מועד. לרשותכם אנו מעמידים שירותי הדרכה לאריזה, אם בחרתם לבצע את התהליך בעצמכם.

התחייבות לתקופת השכרה

האחסון במחסני “אחסון בריבוע” נעשה על בסיס חודשי ואינו דורש התחייבות תקופתית, ניתן לסיים את ההתקשרות על ידי הודעה לצוות שירות הלקוחות של החברה.

מחסנים להשכרה בשירות עסקים

ניהול רזה הפך לשם דבר ובשנים האחרונות עסקים רבים מפנים משאבים פנים עסקיים למיקור חוץ. השכרת שטח אחסון נוסף מתאימה לכל בעל עסק המעוניין במקום קבוע, נקי, מאובטח, יציב ואמין, שיוכל לשמש אותו ברמה היום יומית וניתן לגשת אליו באופן חופשי. חברת “אחסון בריבוע” הוותיקה שירתה וממשיכה לשרת עשרות אלפי אנשי מקצוע לאורך השנים.
אינסטלטורים, חשמלאים, קבלני בניין, תאורנים, אנשי סאונד, צלמים, מוכרי עתיקות, בעלי חנויות לסחר אלקטרוני, אמנים, אוצרים, יבואנים קטנים וכל בעל מקצוע המעוניין בשטח אחסון נוסף ונגיש יוכל להיעזר בשירותי חברת “אחסון בריבוע”.
לרשות העסקים אנו מעמידים מחסנים במרכז הארץ עם נגישות גבוהה לצירים מרכזיים, העמסה ופריקה של משאיות, גישה מלאה למחסנים בשעות העבודה הנהוגות בשוק הישראלי ואמצעי העמסה ידניים וממוכנים המופעלים על ידי הצוות שלנו ועומדים לרשות הלקוחות.
במחסן ניתן לאחסן כל סוג של סחורה כל עוד היא חוקית ואינה דורשת קירור והגישה למחסן בשעות הפעילות מתאפשרת באופן חופשי וללא הגבלה. עסקים הבוחרים בשירותי “אחסון בריבוע” חוסכים בעלויות התקורה ונהנים מגמישות תפעולית מיטבית.

שירות השכרת מחסנים מתאים לעסקים הנדרשים לפתרונות הבאים:

כאשר מעוניינים בשטח אחסנה נוסף לתקופות גמישות

ניצלתם הנחת כמות ויש ברשותכם מלאי נוסף שלא נמצא לו מקום אחסנה, לנו יש את התשובה בשבילכם- אנו מעמידים לרשותכם יחידות אחסון בכל גודל לאחסנה גמישה גם בהתראה קצרה ( *בהתאם לעונת השנה וההיצע הפנוי)

כאשר קיים מחסור במקום אחסון

נדל”ן הוא עסק יקר, ונדל”ן עסקי יקר פי שניים. ולכן כאשר מעוניינים במקום אחסון נוסף אין כל צורך לעבור למשרד גדול יותר אלא ניתן ברוב המקרים להעביר את התכולה למחסן הממוקם באזור התעשייה קריית אריה ולפקוד אותו בעת הצורך במהלך היום העבודה וללא הגבלה.

השכרה לטווח ארוך

עובדים “מהשטח” וניידים? השכרת מחסן ברשות המקומית היא הוצאה כבדה, מה גם שתחזוקת המחסן מוטלת על המשכיר עצמו. חברת “אחסנה בריבוע” מעמידה לרשותכם יחידות אחסנה ממגונות ומאובטחות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, מתוחזקות היטב, עוברות ניקיון והדברה אחת לשבוע, מוגנות מפני נזק האוויר ובעלות נגישות גבוהה לפריקה והעמסה.
ניתן לבחור יחידות אחסון במבחר גדלים החל ממחסנים קטנים 3 קו”ב ועד מחסנים בנפח של 60 קו”ב.
אם נדרש ניתן לשכור מספר חדרי אחסנה, להקטין או להגדיל את שטח האחסון ולחסוך בעלויות התפעול השוטפות.

מקום איחסון

התייעלות עסקית וריכוז כלל ההזמנות במחסן מרכזי הקרוב לצירי תנועה ראשיים

אנשי מקצוע רבים מבינים את חשיבותו של הזמן ובוחרים בחברת “אחסון בריבוע” בזכות המיקום המרכזי- מחסננו נמצאים באזור התעשייה קריית אריה ובחודשים הקרובים אנו עתידים להתרחב לאזורים נוספים: תל אביב, חולון וירושלים.

פתרון לעסקים המנהלים חנויות אינטרנטיות

משבר הקורונה וחוסר הודאות הכלכלית שהביא עמו, הצריך מבעלי עסקים לאתר פתרונות גמישים המאפשרים להם “להתרחב” ו”להצטמצם” בגמישות ובהתאמה לנפח הפעילות העסקית. כאשר בוחרים לצמצם בסניפים או לחילופין לוותר לחלוטין על סניף פיזי ולבסס את מערך ההזמנות על אמצעים דיגיטליים יש צורך במחסן נגיש, זמין ומוכן בכל עת. אנו מעמידים לרשותכם מעטפת שלמה הכוללת גם שירותי הובלה, נגרות וגישה מלאה לפריקה והעמסה באמצעות משאית. במקום ניתן למצוא אמצעי ניוד ידניים המקלים על הפעילות בשטח המחסן ואמצעי ניוד ממוכנים המופעלים על ידי אנשי המקצוע במקום. המקום שלנו מאובטח 24 שעות ושבעה ימים בשבוע, וצוות המקום נוכח לאורך הימים ושעות העבודה הנהוגות במשק הישראלי. כך שכל שנותר לכם הוא לצלם את התכולה, לספר לנו על הצרכים שלכם ואנו נדע להעמיד לרשותכם את היחידה המתאימה.

אחסון גמיש – המחסן “מתרחב” או “מצטמצם” בהתאם לצרכי העסק

חווים צמיחה עסקית? נדרשים לאחסן מלאי מעונות קודמות? יוצאים במבצעי סוף עונה? השכרת המחסנים היא ללא כל התחייבות מצדכם. תוכלו לסיים את החוזה או לשנות את חלל האחסון בהתאם לצורך הממשי והמיידי*, עלות האחסנה מחושבת בהתאם לנפח האחסנה ומגולמת בכל שינוי- כך שאתם נהנים מחוזה גמיש המאפשר לכם לקבל החלטות עסקיות מושכלות ולחסוך כסף.
*במתן הודעה מראש ובהתאם ליחידות האחסון הפנויות.

מחירים קבועים לאורך השנה

זה לא סוד ואין פה אותיות קטנות. גם בתקופות העמוסות ביותר, המאופיינות במעברי דירות, שיפוצים וביקוש עודף בתקופות החגים אנו שומרים על מחירים קבועים ויציבים לאורך השנה. אם מראש תבקשו להתקשר עמנו לטווח הארוך נוכל לגלם הנחה מסוימת באחד ממרכיבי החוזה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

טיפים לאחסון לסוחרים ויבואנים

ברוב המוחלט של המקרים סוחרים ויבואנים מכירים את השטח הדרוש להם ומטיבים להגדיר אותו ולכן ניתן להתאים את המחסן המדויק לצורך.

אחסון בריבוע- שירות גמיש, אחסון נגיש, אמינות ומוניטין.

חברת “אחסון בריבוע” עובדת מזה שנים רבות עם מספר ספקי הובלה אמינים ותוכל להמליץ על איש מקצוע או לחילופין לנהל בעבורכם את התהליך מא’ ועד ת’:

התאמת מחסן לנפח התכולה

אנו מציעים כ-300 חללים פרטיים החל משלושה קוב ועד 60 קוב. חללי האחסנה שלנו עוברים ניקיון והדברה ברמה השבועית, מגובים בהיתרים המתאימים מרשויות החוק, מוארים, מאווררים ומוגנים מפני נזקי מזג האוויר, השמש הקופחת, מזיקים ומכרסמים.

הדרכה לאריזה ואחסנה

אנו מציעים שירות ייחודי שמאפשר לכם לחסוך אפילו יותר ומדריכים אתכם צעד צעד לאריזה נכונה. בנוסף, נוכל לקשר אתכם לצוות המובילים הקבוע, שאנו עובדים איתם, שיוכלו לבצע את האריזה, ההובלה ופריקת התכולה במחסן עבורכם.

המלצה על מובילים או הזמנת מובילים לנקודת ההעמסה

עוברים דירה? משנים כתובת במשרד? מחפשים מקום לגנזך? מהיום אין כל צורך להתנהל מול גורמים שונים, לתאם ביניהם ולהקצות משאבים למנהלות. נוכל לנהל בעבורכם את תהליך האריזה, ההובלה, הפריקה והאחסנה ולאפשר לכם להמשיך לעבוד “בראש שקט”. אנשי הלוגיסטיקה שלנו ישמחו לייעץ לכם ולהתאים את המחסן לתכולה הדרושה, את התהליך ניתן לבצע במלואו באופן מקוון- החל משלב העברת צילומי התכולה ועד שלב חתימת החוזה.

נעילת המחסן ושמירת המפתח

80% מהלקוחות שלנו בוחרים לשמור אצלנו את המפתח למחסן מסיבות שונות הן בשל החלל לאבד את המפתח והן בשל האמון שהם נותנים בצוות המתפעל את המקום. אנו עסק מוכר, ותיק, קבוע ובעל מוניטין וברצוננו להעניק לכם את שירות אדיב ונעים. נשמח להעמיד לרשותכם מנעול אישי ולשמור את המפתח בארון כשהוא משולט עם מספר יחידת האחסון ושם השוכר, כמו כן תוכלו לאחסן בבטחה את המפתח למחסן אצלנו.

פירוק והרכבה על ידי נגר מקצועי

חברות ההובלה שעובדות עמנו משתפות פעולה עם נגר מקצועי, שיגיע לנקודת ההעמסה, יפרק את השולחנות, הארונות, המיטות והשידות באמצעות ציוד מקצועי כך שניתן יהיה למצות באופן מיטבי את שטח האחסון שהזמנתם.

המחסנים שלנו ממוקמים במבנה בטון

בשונה מאחסון במכולות, שחושף את התכולה לחום השמש, פגעי מזג האוויר ואינו מגן מפני מזיקים וחולדות- מחסני החברה ממוקמים בתוך מבנה בטון, מוארים בכל שעות היממה ומאפשרים שמירה על לחות מיטבית לאורך ימות השנה. המחסנים מתוחזקים על ידי צוות מסור, שעומד לרשות הלקוחות בכל שאלה ועניין.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

מה מומלץ לבדוק בטרם השכרת מחסן לשימוש פרטי או מסחרי ולכל טווח

חברת “אחסון בריבוע” פועלת מאמצע שנות 80 ומספקת שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים ועסקיים. המחסנים שלנו מחזיקים בהיתרים המתאימים מטעם הרשויות ועומדים בכל תקינה.

 • במחסנים מבוצעת הדברה וניקיון תקופתיים- המבטיחה את הרחקת המזיקים והמכרסמים מהתכולה המאוחסנת.
 • מערך אבטחה באמצעות מערכת וידאו במעגל סגור וחיבור למוקד הפועל 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, כמו כן יש לוודא שבמהלך שעות היממה המחסן מאוכלס על ידי צוות מקצועי הפועל במקום.
 • פועלים בהתאם להיתרים עבור שימוש מסחרי מטעם הרשות המקומית – המבטיחים, שהעסק יציב, מוכר לרשויות וימשיך לשרת את לקוחותיו לאורך זמן.
 • מערכת כיבוי אש מתקדמת הכוללת מתזים, גלאי הצפה, גלאי עשן ואמצעי כיבוי – אישור מלא מטעם מערך כיבוי האש האזורי
 • אישור מטעם המשטרה ואישור מטעם משרד הבריאות
 • יחידות האחסנה ממוקמות במבנה בטון, מוארת, מאווררת ומוגנות מפני נזקי מזג האוויר
 • חדרי האחסנה מצוידים בדלתות ברזל ומצופים באלומיניום ופלדה ומוגנים מפני מזיקים, טחב ועובש
 • יחידות האחסנה המוקצות לכן פרטיות ומשמשות רק אתכם
 • מידוף- ניתן למצות את שטח המחסן באופן מיטבי ולאחסן לגובה בצורה בטוחה ששומרת על תכולת המאוחסנת בתחתית.
 • שירות הלקוחות פעיל וזמין בהתאם לשוק הישראלי.
 • הגישה למחסן פרטית, במקום ישנה חניה למבקרים, ויש נגישות למשאיות המבצעות המעמסה ופריקה.
 • התאמה לצרכים מסחריים – פעיל שישה ימים בשבוע בשעות העבודה הנהוגות בישראל, הימצאות אמצעי הובלה ידניים וממוכנים המופעלים על ידי צוות המקום, שירות לקוחות זמין, נגישות חופשית ללא הגבלה.

התקשרות באמצעות חוזה

ההתקשרות עם חברת “אחסון בריבוע” נעשית באמצעות חוזה סטנדרטי בין הצדדים המסדיר את נהלי האחסנה, תנאי האחסנה ואופן התשלום. מועד התשלום הראשון הוא ביום האחסנה הראשון וכל עוד לא ניתנה הודעה מראש, החיוב החודשי יגבה מדי חודש. החוזה כולל ביטוח תכולה והחברה גובה פרמיה לטובת הנושא, כך שאם הערכת השווי של תכולת חדר עומדת על 20 אלף שקלים הלקוח משלם כ -50 ₪ נוספים מדי חודש, פרימת תשלום הביטוח משתנה בהתאם לשווי התכולה. האפשרות לביטוח תכולה מלא קיימת בתשלום נוסף. אי תשלום במשך תקופה מסוימת מתפרש כהפרת חוזה. ללקוח ישלח מכתב בדואר רשום ולחברה שמורה הזכות לפנות את התכולה לאחר פרק זמן מסוים.
החוזה אינו כולל התחייבות לתקופה וביום בו הלקוח בחר לפנות את המחסן החיוב נפסק. לטובת שמירת המחסן יש להפקיד 200 ₪ בפיקדון, שמנוכים מעלות ההשכרה בחודש הראשון. אם הזמנת המחסן בוטלה – לא ניתן יהיה להשיב את הפיקדון. בנוסף, ניתן לאחסן חפצים וציוד לכל תקופה אך התשלום המזערי ביותר הוא לתקופה של חודש ימים, גם אם זמן האחסנה קצר יותר.

מנעול

חברת “אחסון בריבוע” מעמידה לרשות לקוחותיה מנעולים אישיים, יחד אם זאת אם ירצה הלקוח לבצע שימוש במנעול משלו הוא יוכל לעשות זאת ללא הגבלה. אם יש צורך ניתן יהיה לאחסן את המנעול בארון ייעודי ולסמן עליו את מספר יחידת האחסון ושם הלקוח.

מבנה המחסנים וחלוקה

מבנה המחסן מחולק לשתי קומות, הראשונה קומת קרקע והשנייה קומת גלריה, שהגישה אליה מתאפשרת באמצעות מעלית. לרשות הלקוחות מעמיד צוות המחסן עגלות המאפשרות להוביל סחורה בבטחה וללא כל מאמץ. בנוסף, ניתן להיעזר בשירותיו של מלגזן המקום לאורך שעות פעילות המחסן. לקוחות המבצעים שימוש במחסן בתדירות גבוהה ימוקמו בקומות הקרקע כדי להקל על הגישה למחסן ועל הפריקה.
שעות העבודה והנגישות הנוחה למחסן משכללים את המערך הלוגיסטי ותורמים לרציפות העסקית.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע

עלות האחסנה

ככלל, עלות האחסנה מורכבת ממספר מאפיינים:

 • גודל החדר המוקצה לאחסון
 • נפח האחסנה
 • משך זמן האחסנה – בתקופות ארוכות ניתן לקבל הנחה בתשלום באופנים מסוימים.
 • נקודה לציון: המחיר פר נפח פחות ככל ששוכרים חדר גדול יותר.

כאשר המחיר נקבע לפי הנפח והעלות היא נאמדת על כ 40 ₪ לקו”ב. עם קבלת ההחלטה לבצע את ההזמנה אנו שומרים עבור הלקוח יחידת אחסון המותאמת לצרכיו בתאריך שהוא מבקש. כאמור אנו עובדים עם מספר ספקי הובלה קבועים, ואם נדרש מתאים את ההובלה או מקשרים את הלקוח למוביל, אשר מפרק, עוטף, מוביל את התכולה למחסן ומרכיב מחדש. לא נדרש להגיע למחסן במועד האחסון, אנו מספקים ללקוח מנעול חלופי ובו מתועדת מספר היחידה ושם הלקוח (אין מניעה להעביר אלינו מנעול אישי) וניתן לבצע את התהליך המלא באופן מקוון לחלוטין.

מתי מומלץ לשריין יחידת אחסון לשימוש פרטי או מסחרי?

התשובה לכך משתנה בהתאם לעונה. בחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט, המאופיינים במעברי דירות רבים, המחסנים עמוסים ולכן מומלץ לשריין מחסן כחודש ממועד הכניסה. בחודשי החורף התנועה ניתן לשריין יחידת אחסון כשבוע קודם לכן ואף קיימת גמישות מסוימת אם יש צורך באחסנה דחופה, “מהיום-למחר”. הצעת המחיר שלנו זהה לכל חודשי השנה.

שעות הגישה למחסן:

ניתן לגשת מ 08:00-16:00 בימים רגילים ומ- 08:00-12:00 בימי שישי, למעט חול המועד

השאירו את התפעול בידיים שלנו ואחסנו את היקר לכם בראש שקט

אנו אנשי לוגיסטיקה ותיקים, הפועלים בתחום האחסנה שנים רבות. לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים הבוחרים לאחסן אצלנו חוסכים בעלויות התקורה ונהנים משירותם של מחסנאים ותיקים ומקצועיים, מלגזנים, שירותי ניקיון והדברה, צירוף לתעודת ביטוח ושטח נדל”ן בעלות מופחתת ביחס לנדל”ן למגורים או ביחס לנדל”ן מסחרי.
הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות, שהשתמשו ומשתמשים בשירותי “אחסון בריבוע”.
צרו קשר ונתאים לכם יחידת אחסון פרטית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

שאלות ותשובות נפוצות להשכרת מחסן

האם יש זמן מינימלי בו נדרש להתחייב לאחסנה?

תקופת זמן האחסנה המינימלית היא חודש.

האם ניתן לאחסן את התכולה לטווח ארוך?

בהחלט שניתן, וללא הגבלת זמן. בעל התכולה מקבל שטח אחסון מקורה ומאובטח עם גישה ישירה באמצעות מפתח אישי וברוב שעות היממה (בוקר עד אחר הצהריים). וככל שזמן האחסנה מתארך עלויות האחסון קטנות.

האם החברה מציעה מחסנים להשכרה בגדלים שונים?

החברה מציעה חללים מודולריים המתאימים להיקף התכולה המאוחסנת. המבנים נגישים, מבטיחים שהתכולה תישאר יבשה, נקייה ממזיקים וחרקים ומאובטחת בכל עת.

מה היתרון בהשכרת חלל אחסון בהתאם לגודל התכולה?

היתרון המרכזי הוא חיסכון כספי- חלל אחסון הוא שטח נדלן לכל דבר ועניין, אך בשונה מעלות של נכס למגורים הוא מוקצה לאחסנה של ציוד. כאשר היחידה מותאמת לנפח האחסון הרי שתוכלו להבטיח שאתם משלמים על שטח שאתם מבצעים בו שימוש ולו על אוויר.

האם ניתן לדעת מראש מה תהיה עלות האחסנה?

עלות השירות משתנה בהתאם לנפח האחסון ובהתאם למשך זמן האחסון. על מנת לקבל מושג כללי בנוגע לעלויות פרסמנו מחירון ממוצע לאחסנה העלות כוללת ניקיון, הדברה, אבטחה, אחסנה בשטח ייעודי לשימוש (לא על שטח חקלאי ולא בלול או מבנה קל שהוסב לחדרי אחסון) קבלת יחידת אחסון פרטית המותאמת לגודל עם גישה מלאה באמצעות מפתח ברוב שעות היממה.

האם שירות האחסון כולל הובלה מבית הלקוח או משרדו?

במידת הצורך, אנו מציעים שירותי הובלה מבית הלקוח או משרדו אל מרכז האחסון שלנו במרכז הארץ, השירות כולל אריזה, הדרכה לאריזה נאותה וחסכונית והובלת התכולה אל חלל אחסנה מתאים בגודלו ופרטי.

האם קיימים הבדלים בעלויות ללקוחות גדולים ביחס ללקוחות קטנים?

אנו דוגלים בשירות שווה לכל לקוח ולקוח, ההבדלים במחירים נובעים מנפחי האחסנה הנדרשים ללקוח וממשך זמן האחסנה. ניתן לקבל הצעת מחיר פרטנית עלפי הצורך משירות הלקוחות במשרדנו: 03-9211444

האם קיים ביטוח לתכולה?

מיטלטלי הלקוחות מבוטחים בפוליסת ביטוח מתאימה על שם חברת אחסון בריבוע.

האם המיטלטלין שלי מאוחסנים יחד עם מיטלטלין של לקוח אחר?

לא, חלל האחסון המוקצה לכל לקוח הוא פרטי לחלוטין והגישה אליו מתאפשרת באמצעות מפתח אישי.

האם השירות מתאים כפתרון ביניים בין מעבר דירות?

בהחלט, רבים מלקוחותינו נעזרו בשירותי ההובלה והאחסנה של מחסנים להשכרה אצלנו על מנת לגשר על פער הזמנים ממועד היציאה המדירה הישנה למועד הכניסה לדירה החדשה.

האם השירות מתאים לאנשים היוצאים לרילוקיישן?

בהחלט, ניתן לאחסן אצלנו תכולות של דירות ומשרדים ללא הגבלת זמן, ובמידת הצורך, אנו מבצעים עבורכם את שירותי האריזה, ההובלה והאחסנה.

האם קיימים שירותי גניזה במקום?

אנחנו מספקים שירותי גניזה למשרדים.

האם המיטלטלין מאוחסן על שטח חקלאי?

המיטלטלין מאוחסן על שטח מסחרי בעל ההיתר הנכון לשימוש בבניין מקורה העשוי מבטון יצוק, הכולל הפרדה לחללים בהתאם לגודל המיטלטלין. השירות כולל ניקיון שוטף, הדברה חודשית ושמירה מלאה בכל עת.

אילו סחורות ניתן לאחסן אצלכם?

אנחנו מאחסנים ריהוט, ציוד משרדי, הלבשה והנעלה, ציוד מחנאות, מכשירי חשמל ועוד.

האם קיימת סכנה לפינוי המיטלטלין לפני הזמן?

לא, חברת אחסון בריבוע מציעה מחסנים להשכרה כבר מעל ל-25 שנים היא בעלת מוניטין וותק ועשרות אלפי לקוחות מרוצים שבוחרים בשירותה שוב ושוב, אנו מאחסנים את התכולה באזור ייעודי ובעל היתר לשימוש.

האם קיימת נגישות למחסנים בהיבט של תחבורה ציבורית ותחבורה פרטית?

מחסננו נמצאים בסמוך לצומת גהה על כביש 4, יש נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית וחניה פרטית למבקרים במקום.