צריכים אחסון תכולת דירה
במעבר בין דירות?

כולנו מתכננים תכניותאך לא תמיד הכול מסתדר על פי התכניות שלנוגורמים נוספים משפיעים על מהלכים מסוימים מעכבים אותנו ולכן עלינו לשנות את התכניות.

נגן וידאו

אחסנת ציוד

משפחה שרכשה דירה מקבלן אך הדירה לא מוכנה במועד שעליו סוכם מראש, נאלצת על פי חוזה המכר לפנות את הדירה הנוכחית לטובת הקונה, או משפחה שרכשה דירה יד שניה ועקב עיכובים שונים של בעלי המקצוע המבצעים בה שיפוץ והתאמות, לא יוכלו להיכנס אליה במועד שתוכנן. בשני המקרים מחוסר ברירה הם עוברים לגור לתקופת מה אצל בני משפחה חברים או בדירה ארעית והם מחפשים מקום אחסון תכולת דירה איכותי. עקב הנסיבות הם צריכים למעשה לעבור פעמיים דירה וזה תהליך לא קל, לא פיזית ולא נפשית.

המקום האידיאלי לאחסון ציוד במעבר בין דירות – אחסון בריבוע

אחסון בריבוע הוא מסוג העסקים שהשירות בהם קודם לכל דבר אחראנחנו חושבים רק על דרכים שיקלו על המשפחה בתהליך הנדידה ממקום למקום לפרקי זמן קצרים יחסיתהיועצים המקצועיים שלנו ישמחו להעניק הכוונה על דרך האריזה הנכונה של כל אחד מסוגי הציודבמשרדי החברה אפשר לרכוש מבעוד מועדארגזי אחסון בגדלים שוניםנוחים לאחיזה ולהרמה וגם את כל הציוד הנלווה התואם בדיוק את צרכי הלקוחותמחסני החברה מותאמים לקלוט אחסון תכולת דירה בכל עת ולאחסן אותו באופן מהיר ומאד מסודר.

קיימים 15 נפחים שונים של מכולותהחל מ-3 קוב ועד 60 קובכל לקוח בוחר את נפחי האחסון המתאימים לכל תכולתומכולה אחת או יותר מכךאחת גדולה ואחת קטנה, חלק קטן או גדול של מכולה קטנהכל קונסטלציה היא אפשרית ונעשית לבקשת הלקוח.

במיוחד לצורך אחסון תכולת דירה, המכולות מסודרות בתוך המבנה בצורה מאד מאורגנתמתבצע תכנון מראש של אופן האחסון עבור הציוד המגיע כדי לנצל נכון את כל השטחמשאית המגיעה עם כל הציוד למבנה של אחסון בריבועפורקת את הציוד והצוות המיומן מסדר אותו בתוך המכולה הרלוונטית במחסניםגישה קלה ומהירה מאפשרת הגעה נוחה לכל לקוח בכל זמן שירצה להגיע למכולה שלו ולשלוף ממנה ציוד הנחוץ לו.

ההמלצה היא לאחסן רק ציוד שמתוכנן להיות בבית החדשציוד ישן או מיותר עדיף למכור או למסור טרם שינועו למחסניםרצוי לפרק את הארונות ולסמן את החלקים כך שמי שפירק יוכל גם להרכיב את הארונות בדירה החדשהלשמירה מקסימלית על הריהוט חשוב לעטוף בניילון איכותי מיטותספות ארוניות ומוצרי חשמל כמו טלוויזיותאת המקרר יש לרוקן ולהשאיר את הדלת פתוחה מעט למניעת היווצרות עובש.

מבנה ייחודי של אחסון בריבוע

חדרי אחסון תכולת של בית הנמצאים במבנה עשוי בטון יצוקיוצרים מיגון אופטימלי במקום מפני חוםקור ומזיקים למיניהם.

הכניסה לכל מכולה היא דרך דלת נפרדת שסגורה כל העתבמקום מותקנת מערכת חדשנית לגילוי אש המתריעה על כל אירוע שעלול ליצור שריפה במקוםהחלק החיצוני של המבנהסגור ומסוגר היטבהשער החיצוני ננעל בלילה והמקום מחובר למוקד אבטחהביטוח ייחודי המכסה נזקים אפשריים הופעל במקום כדי להגן על כל הציוד במקרה ביטוח.

אחסון בריבוע מאפשר ללקוחות לאחסן את תכולת הדירה שלכם ולהיות רגועים ושקטים שכל הציוד נשמר כראוי.

צרו קשר עכשיו והזמינו מקום: 03-9211444