איפה מוצאים מחסנים
לציוד מסחרי?

יבואנים עומדים פעמים רבות בפני הדילמה אם לייבא כמות גדולה של סחורה לנוכח העובדה שאין להם מקום אחסון מסחרי לסחורה זו

זה קורה אם הספק בחול הכריז על מחירים מופחתים בחודש מסויםועל פי תחשיבי היבואן זו עסקה כדאית כי המחיר הוא מצוין והסחורה תימכר להערכתם תוך שלושה ארבעה חודשים מיום הגעתה ארצההבעיה היחידה היא מקום אחסוןהסחורה תופסת נפח רב ובמחסני היבואן אין מספיק מקום לכךהמטרה היא למצוא מקומות אחסון מסחרי במחירים הוגניםבתנאי אחסון נכונים ובסמיכות גיאוגרפית למרכז הארץ.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

מחסנים לציוד מסחרי - אחסנה במכולות

מסתבר שיש מקום מצוין שעונה על כל הפרמטרים המבוקשיםהמחסנים של אחסון בריבוע ממוקמים בכניסה לפתח תקוהכבישי גישה מרכזיים מובילים מכל הכיוונים למבנה וקל מאד לרכבים כבדים ומשאיות להגיע לחניון הגדול הממוקם בסמוך למחסנים.

המחסנים תוכננו מראש לשמש מחסני אחסון מסחרי באמצעות אחסנה במכולות בגדלים שוניםאופציה זו מאפשרת ליבואנים לפצל את האחסון לכמה מכולותבמכולות הגדולות לסדר שורות של ארגזים של מוצר מסוים שהגיע בכמויות גדולות במיוחד ומוצר אחר שכמות מוצריו קטנה יותר יסודר במכולה קטנה יותרהפיצול בין המוצרים השונים, מאפשר שליפה קלה ומהירה של הארגזים הנחוצים בכל עתאין צורך להוציא כמות גדולה של ארגזים כדי להוציא ארגזים מסוימים הנמצאים בסוף המכולהמהמכולה מעבירים את הסחורה למשאית החונה בקרבת מקום ויוצאים לדרךהתהליך מתוכנן באופן יעיל וננוח במיוחד.

השימוש בכמה גדלים של אחסנה במכולות מאפשר לחברה לשלם בדיוק על השטח המנוצל והיא לא משלמת כספים מיותרים עבור שטחים שאין בהם תכולה.

כמות המכולות במחסני אחסון מסחרי אלו היא גדולה מאד ולכן היא מאפשרת לחברה עריכת הסכם עם חברת אחסון מסחרי אחת מעולה שבה יאוחסנו כל המוצרים ללא צורך בניידות בין מחסנים שונים במיקומים שונים בארץ.

משאיות החברה מגיעות מהנמל הימי ישירות למחסני אחסון בריבוע בפתח תקוהנציגי השירות שלהם ערוכים לקליטת הסחורה ובצורה מאורגנת ואחראית מובילים את כל הארגזים פנימה ומסדרים כל סוג של סחורה במכולה שנבחרה.

להגנה מלאה על הציוד המסחרי של הלקוחות שלנומחסני אחסון מסחרי במכולות ננעלים באמצעות מנעול נפרד כך שאיש לא יוכל להיכנס אליהם מלבד נציגים מורשים של היבואןקיים לחברה רישיון עסק בר תוקףהיא מפעילה ביטוח מיוחד שיגן על כל המלאי על פי ערכו הכספי לכל מקרה של הפעלת ביטוחהמחסנים מרושתים בגלאי אש כך שמהירות התגובה של הספרינקלרים היא מידית והם מוכנים לכל תרחיש.

השירות ההוגן המוענק ללקוחות אחסון בריבוע הוא איכותי ביותרעובדי החברה ומנהליה קשובים לכל צורך של אנשי העסקים ומוצאים פתרונות מצוינים שיקלו על ההתנהלות השוטפת ויאפשרו את המשך הפעילות העסקיתחברות רבות משתמשות לעתים קרובות בשירותים שלנו לפרקי זמן קצרים או ארוכים על פי הצורך.

צרו קשר עכשיו והזמינו מקום: 03-9211444