שירותי אחסנה של אחסון בריבוע

חברת אחסון בריבוע מעניקה לכם שירותי אחסנה מאל”ף ועד ת”ו, הכוללים מלבד שירותי אחסון בפועל, גם ייעוץ מקצועי לאריזת התכולה ושינועה, כמו גם שירותי הובלה מקצועיים ע”י חברות הובלה מנוסות ואמינות, הכוללים פריקה וארגון הפריטים במחסנים לטווח ארוך.

באופן זה, כשאנו באחסון בריבוע דואגים לכל ההיבטים הטכניים, תוכלו אתם להתפנות לדברים החשובים באמת ולהשאיר את “כאב הראש” הכרוך בלוגיסטיקה, לנו.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

שירותי אחסון והובלה, מובילים אתכם בבטחה!

מי שכבר עבר דירה וזכה “ליהנות” משירותיה של חברת הובלות ושירות אחסון, יודע היטב, כי אין זה מובן מאליו, לצלוח את ההעברה והאחסנה בשלום. לא תמיד חברת ההובלות מתחשבת באופי התכולה ומשקלה, לא תמיד אנשיה ערים לכך שמדובר בשירות אחסון לטווח ארוך, ואף יותר מכך – במרבית המקרים מדובר בפועלים זרים שמבצעים את “העבודה השחורה” ואינם מבינים דבר וחצי דבר בתורת האחסון.

גורמים אלו ואחרים מביאים לא אחת לבזבוז משווע של שטחי אחסון וכספי הלקוח, כמו גם לפגיעה ונזק לתכולה.
אחסון בריבוע, המתמחה בשירותי אחסון לתכולות וסחורות לטווחי זמן ממושכים, מנחה את חברות ההובלה העובדות עמה על בסיס קבוע, באופן אריזה והנחת הפריטים, העמסתם, פריקתם ואיחסונם, כך שלא יגרם כל נזק לתכולה ובד בבד יווצר חסכון ניכר בשטחי אחסון.

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מקום איחסון

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444
סימן וי

שירותי אחסון וייעוץ, עצות שחוסכות לכם הרבה כסף!

ואנו יודעים כי “אין חכם כבעל נסיון” ובכל זאת, רבים מאיתנו לומדים על בשרם (ולאו דווקא בדרך מהנה), כי לאחסון תכולה או סחורה ושמירתן לאורך זמן, נדרשת מיומנות מיוחדת בשירותי אחסון.

אנחנו באחסון בריבוע, רוצים לחסוך לכם את ה”רעבע געלט” היקר הזה ומעמידים לרשותכם צוות יועצים בעלי הבנה יחודית בתחום האחסנה, שישמחו להנחות אתכם בכל צעד וצעד, החל מהטלפון הראשון שלכם, דרך האריזה, התאמת חומרי האריזה השונים הניתנים לרכישה בחברתנו, המשך בבחירת המוביל ועד לפריקת התכולה ואיחסונה בפועל, כך שתמנעו מטעויות נפוצות ותוכלו ליהנות משירות אחסון בקלות, בנעימות ובמינימום של הוצאות.ככזו משמשת אחסון בריבוע כ”סופרמרקט” לנושא האחסנה על הבטיו השונים ומציעה לכם שירות כולל, מקיף ומקצועי, בתחומי ההובלה, היעוץ והאחסנה. אין ספק שעם אחסון בריבוע תוכלו להיות בטוחים, שהרכוש שלכם נשמר ומוגן באופן המיטבי ביותר לאורך זמן וכשתגיע העת, תקבלו אותו בחזרה, בדיוק כפי שאחסנתם אותו.

סימן וי

שירותי אחסון ואחסנה, תורת האחסון לשירותכם!

על פניו תתפלאו אולי, מה כבר עושים עניין מכל הסיפור של שירותי אחסון? אחרי הכל, מדובר בסך הכל במחסן… אך מסתבר, כי חוסר הידע וההבנה בתורת האחסון, מביא מידי חודש לנזקים באומדן של אלפי שקלים, במתקני האחסון השונים ברחבי הארץ וכל שנותר ללקוחות לעשות, זה לבכות ולהצטער על הרגע שלא עשו “שופינג” רציני ושכרו חובבנים.

אחסון בריבוע רחוקה מלהיות רק “מחסן”, אלא היא הרבה יותר מזה! כחברה האמונה על מכלול שירותי האחסון לקהל הרחב, ובעלת חזון להתקדם ולהתמקצע בתחום שירותי האחסון ולהעניק שירות מעולה ומקיף, פיתחה אחסון בריבוע את נושא האחסנה לתורה שלימה, המבוססת על שנים של נסיון בענף.

כשירות מיוחד ללקוחותיה, מאפשרת אחסון בריבוע לרכוש את כל פתרונות האריזה במקום, תחת קורת גג אחת. ביניהם: קרטונים, נייר דבק, פצפצים, ניילון נצמד, מדבקות, עטי סימון ועוד.

עוד לא השתכנעתם?

1

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, המתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם וותק של 25 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע היא הבחירה המתבקשת שלכם.

מיקום נגיש וקרוב

אנחנו על ציר ז’בוטינסקי, גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזג עם פינת קפה.

אחסנה בטוחה ומבוטחת

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה והיהגיינה המחמירים ביותר , כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות. בניין יעודי מאוורר, עשוי בטון. לא לול משופץ במושב או קיבוץ...

שעות פתיחה ונוחות

בואו לאחסן בכל יום חוץ משבת וחגים עם שפע חניה, פינת קפה וחדר המתנה ממוזג.

שירות הובלה מהיר

מובילים מנוסים שנותנים שירות מכל הלב, בשקט, במקצועיות והכי חשוב עם חברה גדולה שעומדת מאחוריהם.

פתרון מותאם אישית

יש לכם סיפור מסובך? לא נורא, אנחנו איתכם. תתקשרו ונעזור לפתור כל בעיה. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שבחרו גם הם באחסון בריבוע