זוג צעיר בתחילת דרכו רוכש או שוכר, לרוב, דירה קטנה, יחסית, ולאורך השנים מחליף למרווחת יותר המתאימה למשפחה הצומחת. במקביל, צוברים בעלי הבית רכוש שמצטבר בחדרים, במחסנים ובחללים שונים והבית הופך לצפוף. יש צורך למצוא פתרונות אחסון לפריטים רבים שלא נעשה בהם שימוש יומיומי קבוע. אחת האפשרויות העומדת בפני זוג כזה, אבל למעשה בפני כל בעל בית שנתקל בבעיה דומה, היא שכירת מחסנים חיצוניים אצל חברה המתמחה במתן שירות זה. אחסון פריטים אלו יגרום לכך שהבית ייראה מרווח ואז הדבר ימנע, בין היתר, שכירת או רכישת דירה גדולה יותר שעלותן רבה ויקרה.

תרבות הצריכה בישראל מפותחת בגלל המצב הכלכלי הטוב של מרבית הישראלים, בגלל התפתחות השיווק באמצעות האינטרנט, בגלל תחרות של משווקים המציעים מבצעי פרסום, בגלל ריבוי החגים, בגלל התכונה האנושית המבקשת לרכוש מוצרים טכנולוגיים חדשים שזה עתה יצאו לשוק ומסיבות שונות נוספות.
האופי האנושי של רבים אף גורם לכך שלא נפטרים מפריטים שאין בהם כל צורך.

יש פריטים שנקשרים אליהם רגשית, יש ששומרים לדור הילדים הבא שיגיע, או לילדים שיעזבו את הבית. יש, סתם ככה, שמניחים פריטים באיזו זווית בבית ושוכחים ממנה עד שנעשה צפוף. אחסון לתקופות זמניות נדרש בנוסף בעת מעבר דירה, כאשר יוצאים לעבודה בחו”ל למספר שנים ובנסיבות אחרות.

אחסון תכולת דירה במחסנים מסודרים של חברה מקצועית המתמחה בכך הוא אופציה נהדרת. אין צורך לבנות מחסן בחצר או מתחת לבית, הדבר מייתר רכישת מחסן שעשוי מחומרים רכים ואשר לא מחזיקים מעמד וכדומה.
לעומת זאת, כל המוצרים שיובאו למחסני החברה יאוחסנו בתנאים מעולים. המבנים הינם מבטון ובלוקים, מאווררים, אין בהם רטיבות, ולכן, שמורים. הציוד יאוחסן על מדפים, בתוך ארונות ארגזים או תיבות מיוחדות ועוד.

החברה יכולה לבצע את ההובלה בצורה מרוכזת. לכל לקוח יש אפשרות להוציא ולהכניס פריטים בשעות הפעילות ועל פי תיאום מוקדם. לחברה יש תשתית לוגיסטית המאפשרת כל זאת.

הפריטים שניתן לאחסן הם מגוונים: ציוד ספורט, כלי בית ומטבח, ביגוד, פרטי נוי, תמונות, ספרים ובעצם כל פריט אשר בעליו מוצא לנכון.

כל פריט יאוחסן בהתאם לצורך על מנת שיישמר היטב לאורך תקופת האחסון. החברה יכולה לסייע גם באריזת הפריטים למען שמירה על שלמותם.
לחברה יש פוליסת ביטוח שנועדה לפצות את בעלי הרכוש במקרים של פגיעה בהם. היא תיתן מענה במקרה של חבלה ושבר בעת הובלה, בעת שריפה, שיטפון ואירועים קשים אחרים מהסוג הזה.

שירותי אחסון אלו אינם יקרים, יחסית, לאלטרנטיבות אחרות. בנוסף, לכך מרוויחים בעלי הבית דירה מרווחת ומאווררת שתורמת רבות למגורים נעימים ולשדרוג איכות החיים. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום דוגמת אחסון בריבוע.

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Leave details and we will get back to you soon:

Open chat
דילוג לתוכן