מחסנים לוגיסטיים להשכרה לעסקים ויבואנים

כל בעל עסק, קטן כגדול, יודע שכדי להצליח, הוא זקוק לשטח שבו הוא יכול לאחסן בבטחה את המלאי שלו, לפרוק סחורות ולמשוך סחורות ללקוחות. מציאת מקום מתאים, כרוכה בהמון “כאבי ראש” מיותרים. ל “אחסון בריבוע” מחסנים להשכרה, הממוקמים במרכז גוש דן, סמוך למחלף גהה והם נמצאים במבנה בטון יצוק ומקורה. המבנה מחולק ליחידות ולשטחי אחסון בכל הגדלים והנפחים. לכל לקוח, אנו מתאימים יחידת אחסון לפי צרכיו.
מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

ב”אחסון בריבוע”, אנחנו חוסכים לך את כאב הראש!

קודם כל, צריך למצוא מקום, שיענה על הדרישות ושיהיה קרוב ונגיש. לאחר שכבר מוצאים מקום, אז רק מתחילות “הצרות”: התקנת מערכות האזעקה, לפי דרישת חברת הביטוח, אישורי כיבוי- אש ואישורי עירייה, המצריכים אותך להתרוצצות בלתי פוסקת, תשלומי מיסים וארנונה ועוד ועוד ועוד… מתי יהיה לך גם זמן להתעסק במכירות?!
ב”אחסון בריבוע”, אנחנו חוסכים לך את כל כאבי הראש!! ל “אחסון בריבוע” מחסנים להשכרה, הממוקמים במרכז גוש דן, סמוך למחלף גהה והם נמצאים במבנה בטון יצוק ומקורה. המבנה מחולק ליחידות ולשטחי אחסון בכל הגדלים והנפחים. לכל לקוח, אנו מתאימים יחידת אחסון לפי צרכיו. המחסנים נוחים לפריקה ולטעינה, והגישה אליהם היא יומיומית משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. מחסני “אחסון בריבוע” עומדים בכל התקנים של חברות הביטוח, של כיבוי אש ושל עיריית פתח תקווה, שהיא מן המחמירות בישראל.
ל”אחסון בריבוע” מגוון רב של שירותי אחסון: מערכות אזעקה מתקדמות, חיבור למוקד, מצלמות אבטחה, מערכות לגילוי אש- עשן, מערכת מתזים (ספרינקלרים), הדברה וניקיון על בסיס קבוע ועוד… אצלנו, תוכלו להתעסק רק במכירות!!
לא פלא, אם כן, שכל כך הרבה בעלי עסקים ויבואנים, החליטו לשכור שטחי אחסנה במחסני “אחסון בריבוע”. אין צורך לדאוג לכל מיני אישורים, להתרוצץ בין הגופים הבירוקרטים השונים ו”למרוח” את הזמן. ב”אחסון בריבוע” תקבלו שטח שישמש אתכם ותשלמו עבורו רק דמי שכירות חודשיים – ללא ארנונה ומיסים שונים, וללא כל התחייבות לתקופה כזו או אחרת!

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מקום איחסון

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

צרו קשר עכשיו ותאמו איתנו פגישה, לצורך התרשמות מן המחסנים: 03-9211444