מחסנים לוגיסטיים להשכרה לעסקים ויבואנים

כל בעל עסק, קטן כגדול, יודע שכדי להצליח, הוא זקוק לשטח שבו הוא יכול לאחסן בבטחה את המלאי שלו, לפרוק סחורות ולמשוך סחורות ללקוחות.

“אחסון בריבוע” היא חברת אחסנה מובילה בעלת ותק של כ-25 שנים. לחברה סניפים בפתח תקווה, חולון, תל אביב ובקרוב עתידה לפתוח סניף נוסף בקרבה לירושלים. סניפי החברה, הממוקמים על צירים מרכזיים, מציעים מחסנים לוגיסטיים להשכרה במגוון רחב של גדלים תוך התאמה מדויקת לצרכים העסקיים, עומדים בתקנים המחמירים ביותר ולהם אישורים מטעם הרשות המקומית, משטרת ישראל ומערך כיבוי האש האזורי.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

בעל עסק, יבואן, איש מקצוע - אנחנו חוסכים לך את כאב הראש!

בעלי עסקים רבים בתחומים מגוונים זקוקים למחסן לוגיסטי להשכרה לתפעול הפעילות השוטפת והיום יומית, בין אם מדובר על אחסון של סחורה, פריקה, העמסה וניפוק מלאי מתוך הקיים ובין אם מדובר על נקודת מוצא לתחילת יום עבודה ולסיומו. בתחום מחסנים לוגיסטיים להשכרה ישנן מספר חלופות המגלמות מספר יתרונות וחסרונות כאשר האפשרות המועדפת על יבואנים ובעלי עסקים רבים בתחומי התעשייה היא לבחור במחסן לוגיסטי להשכרה המציע מכלול של שירותים לרבות התאמה של חלל האחסון לכל צורך, נגישות בשעות העבודה המקובלת, אבטחה שוטפת ומלאה 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, תחזוקה נאותה, נגישות גבוהה לצירי תחבורה והפעלה בהתאם לאישורים מטעם גופים רשמיים כמו עירייה, משטרת ישראל, מערך כיבוי האש ומשרד הבריאות.

הגמישות שלנו זה היתרון שלך

ההתקשרות עם חברת “אחסון בריבוע” נעשית ביעילות ובקלות ללא התחייבות לתקופת אחסנה ראשונית, כאשר המחיר המוצע ללקוח קבוע, גלוי ושקוף. כאמור אנחנו מעמידים לרשותכם מחסנים לוגיסטיים להשכרה המתוחזקים באופן שוטף ומבטיחים שהתכולה שתאוחסן תישאר מוגנת מעובש, טחב, מזיקים, פגעי מזג האוויר, גניבות ושריפות. 

מה כוללים המחסנים שלנו

 • מחסן לוגיסטי להשכרה אישי כולל מנעול תלייה אישי.
 • יחידת אחסנה סגורה עם דלתות מתכת.
 • מחסנים לוגיסטיים להשכרה ממוקמים בתוך מבנה בטון מקורה השומר על טמפרטורה סבירה ומגן מפני נזקי מזג האוויר לאורך כל ימות השנה.
 • במחסנים לוגיסטיים להשכרה פזורים מגוון אמצעי כיבוי לרבות מטפים, צינורות ומתזים בהתאם להנחיות ולאישור יחידת כיבוי האש האזורית.
 • מחסנים לוגיסטיים להשכרה מרושתים במצלמות וידאו במעגל סגור המחוברות לחברת אבטחה במשך כל ימות השבוע, 24 שעות ביממה.
 • לחברת “אחסון בריבוע” יש תעודת ביטוח המבטחת את המחסן בכללותו, כאשר ניתן להצטרף באופן פרטי לתעודה זו בתשלום פרמיה חודשית בעלות נגישה.
 • מחסנים לוגיסטיים להשכרה פועלים שישה ימים בשבוע בהתאם לשעות העבודה הנהוגות בישראל, כאשר צוות תפעולי מיומן וותיק מאכלס את המקום ונכון לעזור בכל סוגיה שעולה.
 • כל מחסן לוגיסטי להשכרה ניתן לאבזר במידוף ייעודי המאפשר סידור מחסן לוגיסטי באופן מיטבי תוך ניצול שטח האחסנה.
 • נגישות- מחסנים לוגיסטיים להשכרה ממוקמים בסמיכות לצירי תנועה מרכזיים כך שניתן להגיע אליהם בקלות ובמהירות הן בתחבורה פרטית והן בתחבורה ציבורית.
 • חנייה חופשית ללקוחות המקום.
 • התאמה מרבית לצרכים העסקיים- בשטח מחסן לוגיסטי להשכרה ניתן למצוא אמצעי העמסה ופריקה לרבות אמצעים ידניים – מלגזות ידניות ומלגזות המופעלות על ידי צוות המקום. בעלי עסקים שירצו יוכלו לשכור מראש מחסנים לוגיסטיים להשכרה עם נגישות לפריקה והעמסה עד לפתח המחסן.
 • כלל המחסנים נגישים לפריקה והעמסה, כאשר הגישה למחסנים בקומת הגלריה נעשית באמצעות מעלית תפעולית.

חברת “אחסון בריבוע” חוסכת ליבואנים, אנשי מקצועי מתחומי התעשייה, יצרנים וכל בעל עסק הנדרש למחסן לוגיסטי להשכרה את כל הצורך לעסוק במנהלות סביב המחסן ומאפשרת לעסוק במה שחשוב באמת- תפעול העשייה וקידום העסק. עסקים שבחרו בשירותי החברה לא נדרשים לשלם ארנונה, לדאוג למצלמות אבטחה, לקבל היתרים מהרשויות השונות, לנקות, לסדר, לארגן, להדביר או לוודא שישנה חנייה קרובה בשעות העומס. כמו כן הם לא משלמים על שטח שבפועל הם לא עושים בו כלל שימוש.  ולכן אין זה פלא, שבעלי עסקים ויבואנים רבים כל כך, החליטו לשכור מחסנים לוגיסטיים לאחסנה בחברת “אחסון בריבוע”.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444
מקום איחסון

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

שאלות ותשובות אודות מחסנים לוגיסטיים

כל ציוד שאינו מצריך קירור לרבות כבלים, רשתות, חומרי בניין שאינם חומרים מסוכנים, ציוד מקצועי, רמקולים, תאורה, קרטונים, מוצרי נייר, מוצרי טקסטיל, כלי עבודה, מכשור מקצועי, ציוד גנזך ועוד.

בשלב ההתקשרות הראשונית ניתן לשלוח אלינו את רשימת התכולה המשוערת ועל סמך רשימה זו נוכל להעריך איזה מחסן לוגיסטי להשכרה דרוש לך. ברשותנו מחסנים הנותנים מענה לכל צורך- לאחסנה לטווח ארוך, אחסנה לטווח קצר, מחסנים בהיקפים נרחבים לבעלי עסקים בסדר גודל בינוני ומעלה ומחסנים קטנים לצרכים נקודתיים או לעסקים הנדרשים לקדם את נקודת האספקה שלהם כדי שתוכל למצות באופן מיטבי את שטח המחסן נשמח להדריך אותך בנוגע לסידור מחסן לוגיסטי.

היכנסו לעמוד מלאו את הפרטים או התקשרו למספר בראש העמוד.

אנחנו מציעים תעריפים קבועים מהם ניתן להתרשם בעמוד זה כמו כן עלות השירות נקבעת בהתאם למשך זמן האחסנה, סוג המחסן ודרישות מיוחדות לשירותים נלווים כמו שירותי הובלה, אריזה, סידור מחסן לוגיסטי, פריקה והעמסה, אותם נוכל לספק לך אם יעלה הצורך לכך.

אנחנו פועלים בהתאמה לשוק העבודה הישראלי ועובדים בימים א’-ה’ בין השעות: 8:00-16:00 וביום ו’ בין השעות: 8:00-12:00. ניתן לגשת למחסנים בכל שעות הפעילות ללא כל צורך בתיאום מראש. מעבר לשעות הפעילות המחסנים נעולים והגישה אינה אפשרית.

הצוות התפעולי יוכל לסייע בכל הנוגע לתפעול היום יומי לרבות הסדרי גישה לספקים, מתן פתרונות לבעיות שצצות בכל עת, מתן הדרכה בכל הנוגע לסידור מחסן לוגיסטי, וסיוע בפריקה והעמסה עם מלגזה ממוכנת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444