מחסנים להשכרה בשוהם

עבור אנשים רבים, מחסן להשכרה באזור שוהם נמצא במיקום מצוין. המועצה המקומית קרובה ונגישה לכל ערי גוש דן, וגם לראש העין, מודיעין ועוד ערים ויישובים רבים בין לבין. אנחנו מציעים שלל פתרונות אחסון למטרות שונות באזור שוהם, בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

אחסון תכולת דירה באזור שוהם

אחסון תכולת דירה נשמע כמו עניין לוגיסטי מורכב, אבל בחירה במחסן הנכון יכולה להקל עליכם מאוד. אנחנו בטוחים שיש לכם הרבה דברים על הראש, בין אם אתם עומדים לקראת שיפוץ נרחב, מעבר דירה או מעבר זמני לחו”ל.

אתם יכולים להתאים את גודל המחסן לכמות ולסוג החפצים שלכם (מכשירי חשמל, רהיטים, ניירת ועוד), לבחור מראש את תקופת האחסנה לה תזדקקו ולבצע לכך התאמות תוך כדי, וגם לוודא שכל הדברים שלכם נשמרים בתנאים הטובים והנכונים.

לצד כל זה, תוכלו לקבל עזרה גם עם ניהול התהליך. נקשר אתכם עם חברת הובלות אמינה ומקצועית, אשר תספק לכם חומרי אריזה ותשנע את תכולת הדירה למחסן, ובהמשך ליעד החדש.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

אחסון ציוד באזור שוהם לעסקים

מחסן להשכרה באזור שוהם יכול לשמש משרדים, שמעוניינים לקזז עלויות על ידי מעבר לחללים קטנים יותר. תהליך כזה עוזר לרואי חשבון, עורכי דין ובעלי משרדים מתחומים אחרים, לעבוד בצורה נקייה, בלי ניירת מיותרת וקלסרים שנמצאים בכל פינה.

חוץ מאחסון ציוד משרדי, מחסן להשכרה יכול לשמש גם להחזקת סחורה. בשל הקרבה לנמל התעופה בן גוריון, כדאי לשכור באזור שוהם מחסן לוגיסטי, אליו יהיה נוח וזול להעביר ציוד שמגיע מעבר לים, וגם לשנע אותו ללקוחות במרכז ובאזורים נוספים.

יחידת אחסון לוגיסטית מאפשרת לעסקים בכל גדולים, גם יחסית קטנים, להנות מכל היתרונות של מחסן מקצועי. ניתן להתאים את שירותי הפריקה וההעמסה לגודל המחסן, לכמויות הציוד ולתדירות הקליטה והשילוח של הסחורה. במקביל, תקבלו שירותים חשובים שישמרו על תקינות הסחורה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא נמצאת בידיים טובות.

עוד כמה דברים שאתם צריכים לדעת

לא משנה למה אתם צריכים אחסון ציוד באזור שוהם, ניהול המחסנים שלנו כולל כמה שירותים, אשר רלבנטיים לכולם:

  • תחזוקה שוטפת – אנחנו דואגים לניקיון, הדברה ותחזוקה של המבנים, המזגנים וכו’. כל בעיה במתחם או ביחידות האחסון מטופלת במסירות ובמהירות.
  • בטיחות ואבטחה – לא משנה כמה זמן החפצים שלכם יהיו באחסון, אתם יכולים להיות בטוחים שהם לא ייגנבו או ייפגמו. אנחנו מפעילים מערך אבטחה הכולל מצלמות, ונוקטים בכל אמצעי כיבוי האש ואחרים. החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים, כולל מהמשטרה והמועצה המקומית.
  • מחיר – מחיר ההשכרה מושפע ממשך הזמן, מגודל המחסנים ומצרכים אחרים שאולי יש לכם. חשוב לסגור את התנאים מראש, אם כי קיימת גמישות לשינויים.
  • נגישות – המחסנים נגישים, יש חניה בשפע וניתן להגיע בכל שעות הפעילות. אם אתם צריכים להגיע לציוד שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות וללא התראה מוקדמת.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444