מחסנים להשכרה בתל-אביב

אפשר לשפוך ערימות גדולות של סופרלטיבים על העיר תל אביב. הדבר היחיד שאי אפשר להגיד על תל אביב הוא שהיא עיר מרווחת. מרבית האוכלוסייה באזור המרכז צריכה להתמודד עם אילוצי נדל”ן, עם מרחב מחייה מצומצם, ועם צפיפות של חפצים בתוך הבית. השכרת מחסן בהחלט מעניקה פתרון במחיר הוגן.

מחפשים מחסן להשכרה בתל-אביב? אנחנו נשמח לעזור לכם. 

נגן וידאו

מחסנים להשכרה בתל-אביב

אפשר לשפוך ערימות גדולות של סופרלטיבים על העיר תל אביב. עיר ללא הפסקה, עיר של צעירים, עיר של בילויים, מרכז העסקים הישראלי, מרכז הסצינה הישראלית ועוד שורה של ביטויים שתורמים לעליית ערך הנדל”ן בעיר האדירה הזאת. הדבר היחיד שאי אפשר להגיד על תל אביב הוא שהיא עיר מרווחת, שיש מרחב מחייה, שאנשים גרים בה בבתים מרווחים עם חניות מרווחות ומרפסות וגינות מרווחות. את כל זה אי אפשר להגיד על העיר תל אביב. אבל האנשים הם אותם אנשים, והצרכים הם אותם צרכים. גם אנשים הגרים בתל אביב צריכים מחסנים להשכרה באזור המרכז כדי לאחסן חפצים שאין להם שימוש בהם בשלב מסויים של חייהם, אך היו רוצים לשמור אותם לעתיד. זה יכול להיות תכולת דירה ששומרים למעבר הדירה הבא, זה יכול להיות ציוד וביגוד שאנחנו רוצים לשמור לקרובי משפחה צעירים יותר, זה יכול להיות חפצים שקנינו אך אין להם מקום כרגע בדירה שאנו גרים בה, וזה יכול להיות למעשה כל דבר שלולא היה ברשותנו הוא היה יושב בבית, מעמיס עליו והופך אותו למקום צפוף.

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444
סימן וי

לשמור על בית נקי ומרווח ועל אנרגיות חיוביות

בדיוק מהסיבה הזאת, אפשר למצוא היום לא מעט מקומות המציעים מחסנים להשכרה במרכז. מחסנים אלה הם למעשה חללים ריקים אותם ניתן למצוא בכל גודל, שבהם אנו יכולים לאחסן את כל העולה על רוחנו. תכולת בית, פריטי ריהוט, ביגוד, ספרים, דיסקים, וכל חפץ אחר שאין לנו צורך מיידי בו, וגם אין לנו ממש מקום בבית כדי לאחסן אותו. מחסנים להשכרה בתל אביבמאפשרים לנו ליהנות מהחוויה של מחסן צמוד, רק שהוא לא ממש צמוד, אבל מאוד קרוב לבית, וישנם יתרונות רבים עם מחסן להשכרה קרוב לבית. היתרונות במחסן קרוב לבית הם בעיקר היכולת לשמור על הבית שלנו נקי, מרווח ובעל אנרגיות חיוביות. בכל פעם שיש לנו דבר מה שאין לנו בו שימוש, אין צורך לאחסן אותו בפינת האוכל, מאחורי המקרר, מתחת למיטה הזוגית שלכם, מאחורי הספה הגדולה באמצע הסלון, או על מדפי הספרים. אפשר להעביר הכל למחסן ששכרנו ונמצא מספר דקות נסיעה מהבית.

סימן וי

מחסנים להשכרה, לא רק בתל-אביב!

השירות של מחסנים להשכרה בתל אביב, זמין כמובן גם מחוץ לתל אביב, ואפשר למצוא מגוון רחב של ספקי שירותים המציעים מחסנים להשכרה בגוש דן, או מחסנים להשכרה באזור המרכז. אמנם ככל שיוצאים מתל אביב, אפשר למצוא יותר ויותר בתים פרטיים המחזיקים מחסן מחוץ לבית, או אפילו חדר המשמש כמחסן של הבית, אך שיעור הבתים הללו הוא עדיין נמוך מאוד ביחס לכלל הבתים באזור המרכז. מרבית האוכלוסייה באזור המרכז צריכה להתמודד עם אילוצי נדל”ן, עם מרחב מחייה מצומצם, ועם צפיפות של חפצים בתוך הבית. השכרת מחסן בהחלט מעניק פתרון במחיר הוגן. בעוד שהשכרת דירה באזור המרכז זה עניין יקר מאוד, הרי שספקי שירותי מחסנים להשכרה במרכז יודעים בדיוק מה המטרה ומה השימוש שיעשה בנדל”ן שהם מציעים, ועל כן הם מחוייבים להעניק מחירים הרבה יותר אטרקטיביים. אנשים לא ישלמו על מחסן את אותו המחיר שהם ישלמו על מגורים, וגם לא קרוב לכך. באמצעות שירות השכרת מחסנים, אתם יכולים למעשה להגדיל את אחיזת הנדל”ן שלכם באזור המרכז, בעלות נמוכה יותר מעלויות הנדל”ן האופייניות של השוק. בית פרטי משלם על המחסן שלו עשרות או מאות אחוזים יותר ממה שאתם תשלמו על מחסן בשירות השכרת מחסנים, וזאת על אף ששניכם מחזיקים באותו שטח אחסון. קיים פתרון הן לאחסון לטווח ארוך והן אחסון לטווח קצר. אנחנו נעזור לך למצוא מחסן להשכרה בתל אביב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

עוד לא השתכנעתם?

1

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, המתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם וותק של 25 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע היא הבחירה המתבקשת שלכם.

מיקום נגיש וקרוב

אנחנו על ציר ז’בוטינסקי, גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזג עם פינת קפה.

אחסנה בטוחה ומבוטחת

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה והיהגיינה המחמירים ביותר , כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות. בניין יעודי מאוורר, עשוי בטון. לא לול משופץ במושב או קיבוץ...

שעות פתיחה ונוחות

בואו לאחסן בכל יום חוץ משבת וחגים עם שפע חניה, פינת קפה וחדר המתנה ממוזג.

שירות הובלה מהיר

מובילים מנוסים שנותנים שירות מכל הלב, בשקט, במקצועיות והכי חשוב עם חברה גדולה שעומדת מאחוריהם.

פתרון מותאם אישית

יש לכם סיפור מסובך? לא נורא, אנחנו איתכם. תתקשרו ונעזור לפתור כל בעיה. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שבחרו גם הם באחסון בריבוע