מחסנים להשכרה בהרצליה

בואו לאחסן בראש שקט בהרצליה

עוברים דירה? מחפשים חלל אחסנה נוסף? בקרבת העיר הרצליה על ציר ז'בוטינסקי המרכזי ממוקמת חברת אחסון בריבוע המציעה יחידות אחסון ב-15 נפחים שונים החל משלושה קוב ועד 60 קוב ובהתאמה לכל צורך.

נגן וידאו

יתרונות "אחסון בריבוע"

  • האחסון מתבצע בחלל מקורה המחולק ליחידות אחסון מפלדה בגדלים שונים
  • המקום מאובטח 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, מרושת במצלמות אבטחה במעגל סגור ומגודר
  • לכל מחסן גישה חופשית ופרטית. המחסן מצויד במנעול רב בריח.
  • רמת האחזקה מהגבוהות בארץ וזאת באה לידי ביטוי בניקיון והדברה בתדירות גבוהה, תאורה קבועה ומערכת לוויסות טמפרטורה שתורמת לשמירת איכות האחסנה של כל ציוד לרבות מכשור חשמלי.
  • נגישות גבוהה הן בהיבט תחבורה פרטית והן בהיבט תחבורה ציבורית. החניה חינם ללקוחות.
  • חלוקת פנים בתוך המחסן המאפשרת למקסם את חלל האחסון ולהימנע מתשלום על "חלל ריק" או "אוויר".
  • החברה מחזיקה בכל ההיתרים הנדרשים לרבות אישור הרשות המקומית לשימוש במבנה למטרת אחסנה, אישור מטעם מערך כיבוי האש, משטרת ישראל ומשרד הבריאות
  • המחסנים מצוידים במערכת כיבוי אש משוכללת
  • לרשות הלקוחות עומדים אמצעים המקלים על האחסנה כמו מלגזות הליכה, עגלות ומשטחים.
  • ביטוח תכולה מלא ואפשרות לצרף לקוחות לפוליסה של החברה

גישה מלאה וחופשית למחסן ברוב ימות השבוע- ימי א'- ה' בין השעות 09:00-17:00 ימי ו' בין השעות 09:00-13:00 למעט חגים.

מחסנים להשכרה בהרצליה

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444
סימן וי

לשמור על בית נקי ומרווח ועל אנרגיות חיוביות

כל מה שצריך במקום אחד

מלבד חללים לאחסנה חברת "אחסון בריבוע" מספקת ללא עלות נוספת שירותי הדרכה לאריזה. מעבר לכך ניתן להעמיד בתשלום נוסף שירותי אריזה והובלה, אשר יתאימו לאלו המעוניינים לרכז את הנושא מול גורם אחד ולשוהים במקומות מרוחקים.

מחיר השכרת מחסן לשימוש אישי או מסחרי

עלויות האחסנה נקבעות בהתאם למשך זמן האחסנה ונפח האחסון והצעת המחיר מותאמת לצרכי הלקוח יחד עם זאת ישנם תעריפים קבועים המקלים על חישוב העלות הכוללת ונקבעים עלפי קוב. ישנן חברות אחסנה הגובות 30 ₪ לקוב וישנן חברות שגובות 40 ₪ לקוב. לשם ביצוע ההשוואה יש לבחון האם העלות כוללת ביטוח תכולה, הסדרי אבטחה, ניקיון ואחזקה ואפילו חניה במקום. יתכן מאוד והצעה תראה אטרקטיבית אך בפועל המחסן שיוצע ללקוח גבוה ורוב השטח המושכר כלל לא ניתן לניצול או לחילופין ניתן לניצול אך עלול לשחוק את הציוד המאוחסן לאורך זמן.

צוות מקצועי עם ניסיון של מעל ל-25 שנה

חברת "אחסון בריבוע" מעמידה לשירותכם צוות עתיר ניסיון שישמח לתת שירות ופתרון לכל צורך לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר לטלפון:  03-9786360 ונשמח להעמיד לרשותכם פתרונות גמישים ולתת מענה גם למקרים המורכבים ביותר.

סימן וי

מחסנים להשכרה, בהרצליה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

עוד לא השתכנעתם?

1

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, המתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם וותק של 25 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע היא הבחירה המתבקשת שלכם.

מיקום נגיש וקרוב

אנחנו על ציר ז’בוטינסקי, גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזג עם פינת קפה.

אחסנה בטוחה ומבוטחת

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה והיהגיינה המחמירים ביותר , כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות. בניין יעודי מאוורר, עשוי בטון. לא לול משופץ במושב או קיבוץ...

שעות פתיחה ונוחות

בואו לאחסן בכל יום חוץ משבת וחגים עם שפע חניה, פינת קפה וחדר המתנה ממוזג.

שירות הובלה מהיר

מובילים מנוסים שנותנים שירות מכל הלב, בשקט, במקצועיות והכי חשוב עם חברה גדולה שעומדת מאחוריהם.

פתרון מותאם אישית

יש לכם סיפור מסובך? לא נורא, אנחנו איתכם. תתקשרו ונעזור לפתור כל בעיה. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שבחרו גם הם באחסון בריבוע