טיפים לסדר את הבית לאחר מעבר דירה

עומדים לפני מעבר דירה ורק הידיעה עצמה מלחיצה אתכם? אם אתם "סובלים מדחיינות" ולא אוהבים להתמודד עם "בלגן" בבית, זה נשמע לחלק מהאנשים מוכר.
יש לא מעט אנשים שעומדים לפני מעבר דירה ולעיתים מוותרים עליו נוכח החשש מללכת לאיבוד בתוך כל המעבר הזה- אבל החדשות הטובות הן כי באמצעות חברה לסידור בתים בצורה מקצועית הכול אפשרי.
לא, אתם לא צריכים לעבור את זה לבד, בפרט שאין לכם מושג מאיפה להתחיל ואיך לסיים את התהליך הזה כמה שיותר מהר ללא ימי חופש מהעבודה.

לצד התרגשות המעבר לבית חדש, אתם מחויבים שלא לפסוח על שלב המעבר ואם זה קשה לכם – תנו למומחים לטפל בזה עבורכם על הצד הטוב ביותר.
באמצעות הטיפים שלנו, תוכלו להשאיר את החשש מאחור ולהתחיל לעשות משהו – להתחיל לעבור דירה, אבל בצורה הנכונה.

מעבר דירה

טיפ מס' 1- ארגנו את הדברים מבעוד מועד

טיפ ראשון בהליך מעבר הדירה מתייחס לארגון הראשוני טרום המעבר, זה חשוב, כי אחרת, אתם עלולים לא למצוא ידיים, רגליים ואף כמה כלים וחפצים שבורים.
אז קודם כל, מה שחשוב לעשות זה לארגן את הכול מראש, לפני שאתם מתחילים לסדר את הבית, כיצד תרצו שהכול ייראה? כאמור, לכל בן אדם יש את התמונה הכללית וגם כאן, נדרש מכם להפעיל את הראש ולדעת איך אתם עושים את זה בצורה זריזה, יעילה ונכונה. רוצים להוציא את הבגדים בכדי לסדר את הארון? חכו עם זה לסוף ההליך, רק כאשר כל הציוד במקום, גשו למשימה זו.

טיפ מס' 2- ייעדו את הקרטונים הארוזים על פי חדרים

טיפ שני מתייחס לסדר הראשוני – ארגון הארגזים לפי חדרים, כך לא תלכו לאיבוד בעומס הקרטונים ותהפכו את המעבר פחות מסורבל.
שימו את הקרטונים בחדרים הייעודיים להם, כשתגיעו לשלב הפירוק, תהיו לא רק יעילים יותר, אלא תמצאו שזה מרגש ואפילו פרודוקטיבי יותר מהצפוי.
לרוץ מחדר לחדר ולחפש את האבדה? לא כשאתם מתארגנים מראש על פי המהלך הזה.

טיפ מס' 3- להתחיל מהדברים הבסיסיים ולהמשיך למורכבים

טיפ שלישי מתייחס להתמקד בדברים הבסיסיים- אלו שאתם משתמשים בהם יותר, אלו שאחראים על המחייה השוטפת שלכם. אתם לא באמת יודעים מתי זה עומד להסתיים ולכן זה חשוב מאוד לשים למול עיניכם את הדברים הבסיסיים – אלו השימושיים ביותר לכם. שימו את הדברים הללו מחוץ לקרטונים מראש, בהישג יד, כך לא תדרשו לחפש אותם ולעשות בלגן בשאר הארגזים הסגורים.

זקוקים לטיפים נוספים אודות מחסנים להשכרה ? בקרו בדף הבית שלנו, קראו אודות מעבר בטוח, נכון ובעיקר מהיר – כי זה לא חייב להיות מסורבל, לא כשיש לכם צוות שיודע לאחסן נכון ולהפוך את המעבר לפשוט יותר. לאחסון בריבוע יש את כל הכלים להפוך את מעבר הדירה שלכם לקל, יעיל ובעיקר זריז. צריכים את העזרה שלנו? השאירו את הפרטים שלכם ואחד מאיתנו ישמח לסייע לכם.

הכנסו למידע אודות שירותי אחסנה

מדרכים נוספים

טיפים לאחסון בטוח במחסנים להשכרה

החיים המודרניים מאופיינים בקצב מהיר, מעברי דירות, מעבר בין מדינות, טיולים ארוכים, ומגורים במרחב מגורים צפוף. עבור רבים יחידת אחסון להשכרה מהווה פתרון יעיל לבעיה

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Open chat