אחסון רהיטים זו המומחיות שלנו

מעבר דירה הוא אירוע מורכב הדורש תכנון והכנות מקדימות: קביעת מועדים, הזמנת הובלה, הצטיידות בחומרי אריזה, שלבי האריזה ושלבי אחסנת רהיטים – אם מדובר על מעבר זמני או מעבר חלקי. לפניכם מספר המלצות שימושיות שיקלו על המעבר ובפרט כאשר אתם שוקלים לשכור מחסן לטובת אחסון ריהוט.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

מעמיסים? חשבו על מועד הפריקה

בעת העמסה המיקוד הוא “ביציאה”, “במעבר”, “בתפעול האירוע” ומרבית האנשים סוברים שבשלב הפריקה או בשלב אחסנת רהיטים הם כבר ימצאו את הכוחות והדרך להתמודד עם הסידור המחודש. אך העניין הוא שחשיבה זו עלולה לסרבל את המעבר ולהפוך את האירוע למורכב אף יותר. כאשר אורזים ציוד וריהוט ובמיוחד לטובת אחסון רהיטים מתוך חשיבה על מועד הפריקה מקצרים את המשך המעבר ומקלים מאוד על התהליך.

פירוק לצורך אחסון רהיטים

אחסנת ריהוט היא עניין הדורש חשיבה מקדימה, שכן ריהוט רב מגיע בתצורות מודולריות ודורש פירוק והרכבה מחדש. פעמים רבות כאשר עוברים דירה מדלת לדלת, כלומר כאשר קיימת חפיפה בין מועד היציאה מנכס למועד הכניסה לנכס אחר אין שום מניעה לעטוף את הרהיטים ולהעביר אותם בשלמותם, אך כאשר מעוניינים לחסוך במקום במוביל או לחילופין כאשר נדרשת אחסנת רהיטים במחסן ייעודי מומלץ בעת פירוק הארונות לשמור את כלל הברגים בשקית נפרדת ומשולטת (מדבקה עם שם הפריט ומספר הברגים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

עיטוף הריהוט

מערכות ישיבה לסלון, מזנונים, שולחן פינת אוכל וכל פריט ריהוט יקר ערך עלול להינזק עד מאוד בעת המעבר- הוא עלול ליפול, להישרט, להיחבט, להתעוות והריפוד היקר עשוי להיקרע. כדי לשמור על הריהוט שלכם ולחסוך בהוצאות חידוש או רכישה של פריטים שניזוקו בעת ההעמסה, ההובלה, הפריקה או בשלב אחסון רהיטים מומלץ לבקש מהמוביל לעטוף בניילון נצמד את פריטי הריהוט הרגישים ביותר – ריהוט מרופד, ריהוט עם קצוות משוננים, ריהוט העשוי מחומר גלם הנוטה לשריטות (אקריליק, זכוכית) וכן הלאה. בדרך זו תוכלו לשמור על הריהוט גם במצב בו בחרתם בשירותי אחסון רהיטים במחסן ייעודי.

טיפול במכשירי חשמל

מכונות כביסה, מקפיאים, מדיחי כלים, מכשירי “מיני-בר” – כל אלו אוגרים נוזלים גם כאשר אינם נמצאים בשימוש ולכן בטרם ההעמסה ובמיוחד כאשר מכשור זה מיועד עבור אחסון ריהוט לפרק זמן קצר או אחסון ריהוט לפרק זמן ארוך – אין זה משנה, רוקנו אותם ממים בטרם ההובלה. כך תוכלו לשמור על תקינותם. בהקשר זה יש לציין שאם אתם נדרשים לאחסון מקרר דאגו להשאיר את הדלתות פתוחות במעט וזאת כדי למנוע הצטברות של לחות וטחב.

אריזה בארגזים

אחסון ריהוט לרבות אחסון פריטים קטנים כמו כלי מטבח, מכשור חשמלי, ספרים, צעצועים, מצעים וכן הלאה מומלץ לארוז בארגזים קטנים (עד 40-45 ס”מ) כך שלמובילים יהיה נוח יותר לסחוב את הארגז. נוסף על כך אם אתם מתכננים לרכוש שירותי אחסנת רהיטים ארגזים קטנים ייסעו לכם לנצל ביעילות את שטח המחסן ולחסוך לכם כסף רב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

מעוניינים בטיפים נוספים? אחסון רהיטים זו המומחיות שלנו ולמעלה מ-26 שנים שאנחנו עוסקים באחסון ריהוט, ציוד ותכולות של דירות ושל עסקים. לקוחותינו נהנים משירותי אחסון רהיטים מקצועי, בטוח נקי ונגיש.