אחסון משרדים ושירותי גניזה

המשרד עמוס בקרטוני גנזך ואין מקום לזוז? מתכננים לעבור לעבודה מרחוק או להרחיב את שירותי האונליין ומחפשים שירותי גניזה ושירותי אחסון משרד? הגיע הזמן לשכור שירותי אחסון משרדים.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

שירותי אחסון משרדים ושירותי אחסון תכולת משרד של חברת “אחסון בריבוע” מתאימים לעסקים בצמיחה ולעסקים המחפשים שירותי גניזה ואחסון תכולת משרד תוך השגת התייעלות תפעולית, והם עושים זאת בדרכים אלו:  

 • הם לא משלמים על שטחי משרד גדולים רק כדי לאחסן קרטונים, לשם כך הם משכירים שירותי אחסון משרדים ושירותי אחסון תכולת משרד בעלות נגישה ולחסוך בהוצאות התפעול השוטפות.
 • הם שומרים על אווירה משרדית ומקצועית – מה שקיים במשרד שייך למשרד ומה שייך לגנזך- עובר למחסן
 • המחסן המשמש לאחסון משרד קרוב אליהם יותר ולא מצריך נסיעות ארוכות- נגישות מלאה וקרבה למרכזי תעסוקה ואזורי תעשייה
 • הם בוחרים בפתרון זמני ונח בעת מעבר בין משרדים

ב”אחסון בריבוע”, אנחנו מציעים שירות אחסון משרדים ואחסון תכולת משרד לציוד משרדי ולגנזך על בסיס חודשי, מחסנים להשכרה ב-30 גדלים שונים, ולכל תקופה שתרצו!

 • ללא התחייבות, תוך אפשרות לסיים את ההתקשרות בהודעה מראש בלבד
 • שירות אחסון משרדים וכן אחסון תכולת משרד מתאים לחברות קטנות וגדלות כאחד
 • שירותי גניזת מסמכים בחללים ייעודיים לצורך זה
 • גישה חופשית למחסן במהלך שעות העבודה

מי צריך אחסון תכולת משרד​

עסקים בכל תחום מתמודדים עם שינויים יום יומיים, ביניהם שינוי במבנה הארגוני ושינוי באופי בפעילות. בתקופה האחרונה, עם פרוץ מגפת הקורונה, ראינו עסקים רבים, שנאלצו לחדול מלפעול מתוך משרד פיזי ולהעביר את עיקר הפעילות שלהם לעולמות הדיגיטל. במצב זה לא היה להם כל צורך בלשלם שכירות גבוהה, אך הם נדרשו למצוא פתרונות לריהוט, המכשור והציוד המשרדי, גם אם באופן זמני, עד שהמצב יתבהר- עבורם שירות אחסון משרדים ואחסון תכולת משרד הוא פתרון איכותי שעונה לצורך.

במקרים אחרים, ממש בדומה למעבר דירה, יתכן מצב, שהעסק ירצה לעבור ממשרד אחר לאחר אך יידרש לפתרון זמני לאחסון משרדים לרבות פריטי ריהוט ואחסון תכולת משרד- לצורך כך הוא יוכל לשקול להתקשר בחוזה השכרה של חלל אחסון משרדים המותאם לצרכים הייחודיים של העסק- גודל החלל וזמן האחסנה.

נוסף על כך, עסקים המעוניינים להתייעל ולנצל באופן מיטבי את החלל המשרדי, המוקצה להם, יוכלו לשכור שירותי אחסון משרד ולהעביר למחסן ייעודי בקרבת מקום את עיקר התכולה שלא משמשת אותם ברמה היום יומית- גנזך, קלסרים ישנים, גביעים, מזכרות או פריטים יקרי ערך שעדיף שיאוחסנו בצורה בטוחה ושמורה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

יתרונות לאחסון משרדים עם אחסון בריבוע

“אחסון בריבוע” ממוקמת על ציר ז’בוטינסקי בפתח תקווה, מפעילה סניף נוסף בסמיכות לאזור התעשייה סגולה ובקרוב עתידה לפתוח עוד שני סניפים- הראשון באזור התעשייה בחולון והשני ברחוב קרליבך בתל אביב- אחסון משרדים קרוב להכל, נגיש וזמין

אנחנו חברה ותיקה, הפועלת בשוק מעל לשלושה עשורים ומציעה שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. 

שירותינו  אחסון משרדים ואחסון תכולת משרד הכוללים התאמת מחסנים לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח מהיבט החלל הנדרש, משך זמן האחסנה ועד ייעוץ לאריזה ותמיכה מלאה מצד אנשי הצוות במרחב התפעולי של האזור.

המוטו שלנו הוא “אחסנה בראש שקט” וזו לא סיסמה אלא מציאות קיימת!

 • גישה נוחה למחסן במהלך שעות העבודה ושישה ימים בשבוע
 • נוכחות של צוות תפעולי במקום לאורך כל שעות העבודה
 • גישה מלאה לפריקת משאיות
 • חניה במקום ללקוחות החברה
 • מערך אבטחה הפועל 24/7 ומחובר למוקד חירום ולמשטרת ישראל
 • שירותי אחזקה מלאים הכוללים ניקיון והדברה
 • יחידות אחסון משרדים פרטיות, נעולות במנעול ייחודי וממוקמות תחת מבנה בטון מואר ומאוורר
 • מחסנים ב-30 גדלים שונים להתאמה לכל צורך
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

שירותי גניזה למשרדים

עלפי צו הארכיונים התשכ”ו -1966 ועל עדכוניו השונים ( 1975, 1985, 1990) נקבעה רשימת מוסדות ביניהם מוסדות ממשלתיים, תאגידים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות ועוד, שנדרשות לעמוד בהנחיות לגניזת מסמכים ולעיון במסמכים אלו.

על מנת להבטיח תנאים אלו אחסון בריבוע מעמידה לרשותכם שירותי גניזה באמצעות חדרים מקורים, מבודדים ואטומים לאבק, לכלוך, חום השמש ומשקעי החורף- המתוחזקים באופן שוטף ובתדירות שבועית וממוקמים במחסן בעל אבטחה מלאה 24/7, שהגישה אליו מותרת רק לבעלי אישור.

עסקים רבים בתחומי המקצועות החופשיים, ביניהם עורכי דין, רואי חשבון, מרפאות, חברות הפקה ועוד שוכרים מחסנים בהתאם לצרכים המקצועיים, מפנים נדל”ן יקר בתוך השטח המשרדי, נעזרים בשירותי גניזה ומבטיחים את העמידה בתנאי צו הארכיונים.

מחסן גניזת מסמכים כולל מידוף, המאפשר לנצל את נפח החלל במלואו, לחסוך כסף ולשמור על כל המסמכים באופן נאות, בין אם הם ממוקמים בתחתית המחסן ובין אם ממוקמים בחלקו העליון.

הצטרפו עוד היום לרבים ממשרדי רואי החשבון ומשרדי עורכי הדין, בתי מרקחת ועוד עסקים, המשתמשים בשירותי אחסון תכולה למשרדים ושירותי הגניזה של “אחסון בריבוע”.

אחסון משרדים בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה טלטלה את המציאות שאנו מכירים ולא פסחה על הפעילות העסקית. ארגונים, שביססו את עיקר העבודה שלהם על אתר עבודה פיזי נאלצו להתאים את פעילותם להגבלות רבות. גם אלו שהחלו לעבוד “בקפסולות” מצאו, שמשרדיהם היקרים משמשים מעט מאוד עובדים למעט מאוד שעות- ובכך לא הצליחו להחזיר את עלות ההשקעה או יותר מכך הפסידו כסף מהחזקת משרדים, שלא מתאימים בגודלם למציאות החדשה. אין ספק, שלא פעם עלתה השאלה אם תשלום השכירות הגבוהה משתלם, כי הרי לשם מה לשלם על חלל משרדי רחב, שאינו משמש את עובדי החברה אלא רק משמש כ”מחסן” של הציוד הארגוני ויותר מכך למה לא לשלם ישירות על שירות אחסון משרדים או אחסון תכולת משרד שיענה על צורך השעה? כפי שהדברים נראים כעת, הגבלות הקורונה הן צו השעה – והוא כאן כדי להישאר גם בתום הקורונה. עבור משרדים שנדרשים למקום אחסון תכולת משרד לימים שיגיעו לאחר היציאה מהמשבר אנחנו מעמידים מחסנים מקורים, פרטיים, שמורים ומתוחזקים היטב, עטופים במערך הגנה פעיל 24 שעות, שבעה ימים בשבוע וצוות תפעולי, שעומד לרשות הלקוחות לאורך שעות העבודה המקובלות ושישה ימים בשבועי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

שאלות ותשובות

האם יש לכם ביטוח?

בהחלט אנו מחזיקים בתעודת ביטוח קבוצתית ומזמינים את לקוחותינו להצטרף לתעודת ביטוח זו בפרמיה חודשית המסתכמת בסכום של כמה עשרות שקלים ביחס לערך התכולה, כך למשל, אם ערך התכולה המאוחסנת עומד על  20,000 ₪ אז עלות הפרמיה החודשית תעמוד על כ-50 ₪.

כמה עולים שירותי הגניזה שלכם?

אחסון התכולה מחושב בארגזים או ביחס לנפח התכולה ואנו מפרסמים באופן גלוי את המחירים באתר. המחיר משתנה ונקבע ביחס למאפיינים אלה: משך זמן האחסנה, נפח התכולה, ערך התכולה (אם מעוניינים להצטרף אל תעודת הביטוח)

מתי ניתן לגשת למחסן?

ניתן לגשת למחסן לאורך שעות הפעילות שלנו:
ימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ בין השעות 08:00-12:00 בימי חול (לא כולל ערבי חג וחגים) צוות התפעול שלנו ישמח ללוות אתכם, להדריך, לייעץ ולסייע בכל שאלה בזמן זה. לרשותכם אנו מעמידים עמדת המתנה וחניה נוחה.

מהי רמת האבטחה של המחסנים שלכם?

המחסנים שלנו מחוברים למוקד אבטחה הפועל 24 שעות, שבעה ימים בשבוע. נוסף לכך, המחסנים נעולים לאורך שעות היום והגישה אליהם אפשרית למורשים בלבד. בשעות הפעילות נמצאים במקום אנשי התפעול הקבועים שלנו.

האם יש לכם מצלמות במקום?

המחסנים מחוברים למצלמות וידאו במעגל סגור המשדרות בכל עת למוקד האבטחה. המצלמות מרשתות את כל שטח המחסן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444