אודות אחסון בריבוע

נסיון מצטבר של 25 שנה והתמחות ייחודית במתן שירותי אחסנה, אחסון דירות, אחסון ציודאחסון רהיטיםאחסון תכולת דירהאחסון משרדי, ועוד, הם שהביאו את אחסון בריבוע להעניק שירותי אחסנה מובילים, ברמת שירות ואיכות שטרם נראו בארץ.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

למה דווקא אחסון בריבוע?

המובילות של אחסון בריבוע באה לידי ביטוי במענה השלם והמקיף, שהחברה מעניקה תחת קורת גג אחת, לכל פרמטר בשירותי האחסון. החל בשלבי התחזוקה וההגיינה המוקפדים, המשך בשלבי התכנון, הייעוץ והאריזה (הכוללים הצטיידות בחומרי אריזה וסיוע בטכניקות אריזה), דרך תיאום עם חברת ההובלה והשינוע וכלה באחסון עצמו על כל מרכיביו, כשבכל שלב ושלב נהנים הלקוחות מיחס אישי, מענה אנושי וחם והתמסרות של אנשי הצוות למילוי צרכיהם.
לא בכדי, על רשימת הלקוחות של אחסון בריבוע, הנהנים משרותי אחסון דירות, אחסון רהיטים, אחסון ציוד ועוד, נמנות חברות מהמובילות במשק הישראלי, כשרשימה זו רק הולכת וגדלה מיום ליום.

אחסון בריבוע – שירות מעולה… בריבוע!

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מקום איחסון

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

בואו להכיר אותנו מקרוב

תודעת השירות הגבוהה באחסון בריבוע, הנה תוצאה ישירה מהיותם של הבעלים “חוצניקים”, שאינם מכירים את שיטת ה”סמוך” וה”יהיה בסדר”. לשיטתם, שירות מצויין, הענות אדיבה, נכונות להתמודד עם כל קושי שמעלה הלקוח והשקעה אינטנסיבית במערך ייעוץ ותמיכה לשירותי האחסנה השונים, הנם צורך מתבקש הניתן בטבעיות לכל לקוח בין קטן ובין גדול, וללא תוספת כלשהי במחיר, כשהלקוח כמובן הנהנה העיקרי.

סביב עקרון זה מנוהלת למעשה אחסון בריבוע, כאשר אנשי הצוות כולם ללא יוצא מן הכלל, מתודרכים להעניק שירות מצויין, אדיב ובעיקר – חייכני.

הצוות של אחסון בריבוע

יעקב שטרן

43, נשוי ואב לארבעה, מתגורר באלעד

עברו עם העכבר >>

יעקב שטרן

בוגר המגמה לשיווק ופרסום של המכללה למנהל. יעקב מנהל את המחסן מזה 18 שנים. ה”אני מאמין” של יעקב: “הדבר החשוב ביותר בעבודה עם לקוחות רבים כל כך, הוא השירות והמסירות. כל הלקוחות שווים בעיני לעניין זה- קטנים כגדולים.”
המנהל של אחסון בריבוע

סיימון כהן

46, נשוי ואב לשלשה, מתגורר ברעננה.

עברו עם העכבר >>

סיימון כהן

ה”אני מאמין” של סיימון: “צריך לעשות הכול, כדי שהלקוח יחייך!” ״לאט זה מהר״
לקוחות ממליצים על אחסון בריבוע

נחמה כהן

44, נשואה ואם לשלשה, מתגוררת ברעננה.

עברו עם העכבר >>

נחמה כהן

נחמה אחראית על האדמיניסטרציה של המשרד והנהלת החשבונות. ה”אני מאמין” של נחמה: “xxxxx!”
לקוח ממליץ על מחסנים להשכרה

דוד פרל

71, נשוי ואב לשלשה, מתגורר בפתח תקוה.

עברו עם העכבר >>

דוד פרל

איש עם נסיון באחסון ובחיים שאפשר רק להנות מהאכפתיות והחכמה. ה”אני מאמין” של דוד: “צריך לעשות הכול, כדי שהלקוח יחייך!”

עוד לא השתכנעתם?

1

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, המתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם וותק של 25 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע היא הבחירה המתבקשת שלכם.

מיקום נגיש וקרוב

אנחנו על ציר ז’בוטינסקי, גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזג עם פינת קפה.

אחסנה בטוחה ומבוטחת

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה והיהגיינה המחמירים ביותר , כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות. בניין יעודי מאוורר, עשוי בטון. לא לול משופץ במושב או קיבוץ...

שעות פתיחה ונוחות

בואו לאחסן בכל יום חוץ משבת וחגים עם שפע חניה, פינת קפה וחדר המתנה ממוזג.

שירות הובלה מהיר

מובילים מנוסים שנותנים שירות מכל הלב, בשקט, במקצועיות והכי חשוב עם חברה גדולה שעומדת מאחוריהם.

פתרון מותאם אישית

יש לכם סיפור מסובך? לא נורא, אנחנו איתכם. תתקשרו ונעזור לפתור כל בעיה. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שבחרו גם הם באחסון בריבוע