מחפשים פתרון אחסון?
הנה מה שאתם צריכים לדעת

מחפשים פתרונות אחסון, לפרקי זמן ארוכים או קצריםקיימים הבדלים מהותיים בין שיטות האחסון השונותיש לבחון היטב את המחסנים להשכרה המוצעים לכם כדי לקבל החלטה מושכלת על המיקום הטוב ביותר עבורכם ועבור הציוד שלכם.

נגן וידאו

נקודות אקוטיות לבדיקת מחסנים להשכרה

  • פתרונות אחסון עם מיקום גיאוגרפי שיהיה לכם קרוב להגעה באמצעות כבישי גישה נוחים. פתרון אחסון המאפשר לכם להוציא ציוד או ארגז מסוים מתוך תכולת הדירה המאוחסנת במקום בכל עתבמהירות וביעילות.

  • תכנון מסלול ההליכה או השינוע מהחניון עד פנים המחסנים להשכרהאם קיימת גישה נוחה ואם קיימים אמצעי עזר כמו מלגזה ועגלות שיקלו על המלאכה.

  • חשוב מאוד לבדוק את טיבם של פתרונות אחסון, אם מדובר במחסנים ייעודיים שנבנו למטרה זו או במבנים ששימשו בעבר למטרות שונות ובעלי עסקים הפכו אותם למחסני אחסוןמחסנים ייעודיים שנבנו למטרה זו סביר להניח שהביאו בחשבון בעת התכנון את הצורך בקירות מבודדיםבהתקנת מפוח לאוורור החדר כדי למנוע היווצרות לחות ובדלתות פלדה המגנות על הציוד הרבאם מדובר במחסנים ישנים שעברו הסבהיש לבחון מקרוב את מצבם של כל אחד מהםטרם קבלת ההחלטה.

  • פתרון אחסון בגודל מתאים הוא נושא אקוטיכל לקוח זקוק לגודל אחר של מחסן בהתאם לכמות הציוד שלוהימצאותם של כמה גדלים של מחסנים להשכרה במתחם עוזרת מאד כיוון שאפשר לשייך את נפח האחסון לצרכי הלקוחאם לא קיימים כמה גדלים של מחסנים להשכרה, יוצר מצב שלקוח חייב להשכיר שטח גדול הרבה יותר מהצורך שלו והוא למעשה משלם על שטח שלא נעשה בו שימוש כלל.

  • פתרונות אחסון עם ביטוח – אם קיים ביטוח מלא המגן על מלוא ערכו של הציודבמקרה של פריצהשריפה הצפה וכל מקרה ביטוח אחר.

  • אם העסק מחזיק ברישיון עסק תקף או הוא פועל ללא רישיון ואז קיימת אפשרות שהרשויות יסגרו את המקום ותחשו שוב מקום חדש לאחסנה.

צריכים מחסן להשכרה במרכז? לחצו כאן למידע נוסף.

פתרונות אחסון במכולה

שיטת פתרון אחסון זו מאפשרת ללקוח ליהנות מתנאים אופטימליים של מחסן להשכרהקיימים 15 גדלים שונים של מכולות ולכן כל לקוח ימצא את הגודל המתאים ביותר לאחסון תכולת דירההחברה דואגת לכל המעטפת הנחוצה החל בעזרה בהכוונה של שיטות האריזה הנכונותדרך תיאום השינוע והעברת כל תכולת הדירה למחסנים באופן מהירמסודר ויעילצוות העובדים משנע את הארגזים,הריהוט וכל והציוד הנלווה מהחניה לפנים המחסנים באמצעות מלגזות ועגלות ייעודיותשיוצרות הספק מהיר מאד בזמן קצר.

אחסנה במכולה היא שיטה המכבדת פרטיותלכל לקוח יש את המכולה הפרטית הנעולה שלוהוא יכול להגיע בכל עת כדי להוציא פריטים הנחוצים לוהמקום נבנה מראש תוך הקפדה על התאמה מושלמת לייעודהמבנה מוגן מפני שריפות באמצעות גלאי אש,בלילה כל היקף המבנה נסגר באופן הרמטי כולל שער הכניסה והמקום מחובר למוקד אבטחה למקרי חירום.

פתרונות אחסון לתכולת דירה

לקוחות הצריכים פתרונות אחסון לצורך אחסון תכולת דירה לתקופה של כמה חודשים או יותרמוזמנים לבחור את אחסון בריבועזו חברה שעומדת מאחורי המילה שלה ומעניקה שירות איכותי ויוצא דופן ללקוחותיה.

הנהלת החברה מבינה את הקושי של מעביר הדירה ולכן עושה כל שניתן כדי להקל על הסיטואציה וליצור פעולות אחראיותשיקלו על הלקוחות הן פיזית והן רגשית.

צרו קשר עכשיו והזמינו מקום: 03-9211444