האופציה הנוחה ביותר היא לעזוב את הבית הישן ולהעביר את כל הציוד ואת כל התכולה לבית החדש. אך קיימים מקרים שתיאומי הזמנים לא מסתדרים ויש לבצע מעבר ביניים עד שתהיה אפשרות להיכנס לדירה החדשה. במקרים כאלה מאחסנים את מירב הציוד בחברת אחסנה. המחסנים שלנו ערוכים לאחסון לפרקי זמן ארוכים או קצרים על פי הצורך.

מעבר דירה בשלב מאוחר

אם הדירה לא מוכנה עדיין או עדיין לא פונתה מדיירים, מאחסנים את כל הציוד, ריהוט, מוצרי אלקטרוניקה, מחשבים, ספרים, צעצועים, מוצרי טקסטיל ועוד במחסנים. בוחרים יחידת אחסון על פי כמות התכולה לכמה חודשים ועם קבלת המפתח לדירה החדשה, מעמיסים את כל הציוד על המשאית ומעבירים אותם לנוחות כל בני המשפחה.

אחסון זמני בעת שיפוץ דירה

כשמחליטים לשפץ דירה באופן יסודי מהמסד ועד הטפחות, חייבים לרוקן את כל תכולת הבית כדי להקטין את כמות האבק, הלכלוך והפסולת שתצטבר. הפתרון הוא להעביר אותה למשך כמה חודשים לאחסנה. רק בתום השיפוץ והניקיון מחזירים את כל הציוד הביתה.

פתרון אחסון מצוין עבור יבואנים ועסקים יצרניים

לרוב היבואנים יש מחסנים גדולים עבור הציוד המגיע לעיתים תכופות מהספקים שלהם ברחבי העולם. אך יש מקרים שמגיעה כמות גדולה במיוחד לקראת השקה של מוצר חדש, לקראת החגים או לקראת מבצע ייחודי שייערך ברחבי הארץ. היבואנים נערכים לכך מראש וזקוקים למחסני אחסון זמניים של חודש או כמה חודשים. הצורך הוא הן של יבואנים גדולים והן של יבואנים קטנים והפתרון הוא אחסון כל תכולת המכולות ביחידות אחסון בגודל הנחוץ. המוצרים מסודרים בתוך יחידת בסדר מופתי תוך יצירת מעבר מרכזי המאפשר שליפה של כל מוצר בכל נקודת זמן ללא הצורך בהוצאת חלק גדול מהארגזים עד ההגעה לארגז לו זקוקים.

גם יצרנים שונים הזקוקים למקומות אחסון לפרקי זמן קצרים או ארוכים מוזמנים לאחסן אצלנו את המוצרים שהם יצרו, מוצרי פלסטיק, מוצרי ברזל, עץ או כל מוצר אחר .

נסיעות בשליחות לחו”ל

משפחות שעוברות לחו”ל לכמה שנים במסגרת רילוקיישן מתלבטות מה לעשות עם הציוד והריהוט שלהם. ברור להם שעד שהם יחזרו מהשליחות הילדים כבר יהיו גדולים ולכן חלק מהריהוט כבר לא יתאים להם. הפתרון המוצלח ביותר הוא לבצע מיון, למכור או לתת את המוצרים שלא יהיה בהם שימוש בעוד כמה שנים ולאחסן רק פריטים שאותם כן ירצו להחזיר הביתה כמו אקססוריז מיוחדים, שטיחים, ריהוט בעל ערך סנטימנטלי, ספרים, אלבומי תמונות, ציורים לתלייה על הקירות וכל חפץ משמעותי אחר. המשפחה מתאמת מראש את תקופת האחסנה ובוחרת את גודל המחסן הדרוש לה. אם במהלך השהייה בחו”ל חלים שינויים והם נשארים תקופות ארוכות או קצרות יותר, הם יכולים לשנות את תקופת האחסון, על פי רצונם.

יבוא מסין עבור דירה חדשה

הטרנד החדש של משפחות הבונות בתים רחבי ידיים או מי שקנה דירה שגודלה לפחות 180 מ”ר, הוא לטוס לסין עם מעצב הפנים ולבצע שם את רוב הרכישות של הציוד כמו אריחים, כלים סניטריים, כל סוגי הריהוט, פרופילים של אלומיניום, ארונות מטבח המיוצרים שם בדיוק על פי ההזמנה, אקססוריז ואין ספור פריטים נוספים.

חברות היבוא הישראליות המטפלות בכל הליך השילוח דואגות לשחרר את המכולות העמוסות בציוד בהגיעם לנמל הים. אם הדירה עדיין לא מוכנה, מועבר כל הציוד או חלקו לאחסון במחסנים פרטיים לכמה חודשים על פי דרישת הלקוח.

>> הכנסו למידע אודות שירותי אחסנה

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Leave details and we will get back to you soon:

Open chat
דילוג לתוכן