מחסנים להשכרה ברחובות

עוברים דירה בקרוב, ועד הכניסה לבית החדש אתם זקוקים למקום אחסון עבור החפצים? הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא מחסן בו תוכלו לשמור את תכולת הדירה. מחסנים כאלה יכולים להתאים גם בתקופות בהן משפצים את הדירה, או בזמן שמתגוררים באופן זמני בחו”ל. אם אתם מתגוררים באזור המרכז או באזור השפלה ומתעורר צורך שכזה, כדאי לכם מאוד לבדוק אפשרות של מחסנים להשכרה ברחובות.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

אחסון תכולת דירה ברחובות

אחסון תכולת דירה ברחובות יאפשר לכם גישה נוחה מאוד לחפצים, מכיוון שלא תצטרכו להתמודד עם הפקקים האדירים בכניסה וביציאה מתל אביב, ועם העומס בדרכים בתוך העיר. תוכלו להעביר את הציוד בקלות למחסן, להגיע אליו מתי שתצטרכו וגם להוציא אותו משם במהירות.

חברות אשר מספקות שירותי אחסון תכולת דירה ברחובות, במקרים רבים יציעו שירותים נוספים שיפשטו עוד יותר את התהליך עבורכם. תהיה לכם אפשרות להשתמש בהן עבור הובלת הציוד, אריזתו בצורה מסוגרת ומקצועית ופריקה שלו בסיום תקופת האחסון. כך, תרכזו את כל הצרכים שלכם במקום אחד, ותוכלו לחסוך גם כסף וגם זמן יקר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

אחסון ציוד ברחובות מסיבות נוספות

גם אם לא צריכים לאחסן תכולת דירה, לפעמים שימוש במחסנים יכול להועיל מאוד. למשל, במקרים בהם יש לכם ציוד שאתם לא מעוניינים לשמור בדירה אבל בכל זאת רוצים להשאיר במרחק סביר ובתנאי נגישות טובים, או אם אתם רוצים לאחסן רהיטים ישנים שמיועדים להגיע בעתיד לבתים של ילדיכם.

בנוסף, אחסון ציוד ברחובות עשוי להתאים מאוד ליבואנים ולסוחרים. מחסנים להשכרה ברחובות קרובים גם לאזור המרכז, וגם לנמל אשדוד, דרכו נכנסת מרבית הסחורה לישראל. זה מצוין עבור יבואנים, שכן כך הם יכולים לחסוך עלויות וגם לגשת למוצרים בצורה נוחה.

מה חשוב לדעת על מחסנים?

  • תנאים – חשוב לבחור מחסן שנמצא יחסית קרוב אליכם, או על האנשים עליהם הטלתם את האחריות לשמור על הציוד. בנוסף, חשוב מאוד לוודא כי האחסון נעשה בטמפרטורה מתאימה וכי חברת ההשכרה מקפידה על ניקיון והדברת מזיקים. תבדקו אם יחידות האחסון כוללת אוורור ואבטחה, וכדאי גם לברר מראש לגבי חניה במקום.
  • מחיר – עלות האחסון תלויה בכמה גורמים. ראשית, ככל שהמחסן ממוקם באזור צפוף יותר, הוא יעלה יותר. מסיבה זו, מחסן להשכרה ברחובות עדיף על פני מחסן בתל אביב. מעבר לזה, המחיר נקבע על פי תקופת האחסון והנפח בו אתם משתמשים, וגם על פי שירותים נוספים שמציעה חברת ההשכרה.
  • ביטוח – ודאו כי חברת ההשכרה מחזיקה בפוליסה ביטוח שמכסה את הציוד שאתם מאחסנים. זה אמנם יגדיל את העלויות שתצטרכו לשלם, אבל חשוב על מנת לא לספוג הפסדים כלכליים כואבים אם משהו ישתבש. אגב, יכול להיות שבמסגרת ביטוח תכולת הדירה שלכם, אתם מכוסים גם עבור תכולה שלא נמצאת בדירה – תבדקו זאת בתנאי הפוליסה.

לקבלת הצעת מחיר עבור אחסון תכולת דירה באזור ברחובות או עבור אחסון ציוד במחסן להשכרה באזור ברחובות, צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444