מחסנים להשכרה במרכז

בחירה של מחסן להשכרה במרכז סובבת סביב מספר שיקולים, אותם ניתן לסכם בשלוש מילים: צורך, מיקום ואמינות. המטרה היא לוודא שתקבלו חלל שמתאים כמו כפפה לצרכים שלכם, מבחינת גודל, תנאים וכו’, שתוכלו להגיע לציוד שלכם כמה שיותר מהר במקרי הצורך, ולבסוף – שתדעו כי החפצים שלכם נמצאים בידיים טובות.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

אילו מצבים מצריכים מחסן להשכרה במרכז?

  • אחסון תכולת דירה במרכז – אם אתם צריכים לפנות דירה לפני שקיבלתם מפתח לדירה חדשה, או שאתם לקראת רילוקיישן לחו”ל, כנראה שתצטרכו להעביר לאחסון חלק גדול מתכולת הדירה, או אפילו את כולה. כלומר, כנראה שתחפשו מחסן יחסית גדול, אשר מתאים לשמירה על סוגים שונים של חפצים (כולל רהיטים, ארגזים, מכשירי חשמל וכו’). בנוסף, סביר להניח שתשתמשו במחסן שמאפשר אחסון תכולה במרכז לטווח ארוך.
  • שמירת חפצים – מחסנים הם פתרון מעולה, לא רק בעיתויים דרמטיים ומעברים. גם בשגרת היום-יום ניתן לבצע אחסון ציוד במרכז, אם אין לכם מקום לחפצים מסוימים, או שאתם לא צריכים אותם בבית באופן קבוע, וגם אם אתם מתכוונים להעביר אותם יום אחד לילדיכם.
  • אחסון ציוד במרכז לעסקים – אנחנו מציעים שירותי אחסון למשרדים (עורכי דין, רואי חשבון וכו’), שרוצים לפנות מהחלל שלהם מסמכים וציוד משרדי מיותר, או נמצאים בתהליך של מעבר משרד. בנוסף, מחסן במרכז יכול להתאים לסוחרים ויבואנים, שיכולים לבחור באפשרות של שימוש במחסן לוגיסטי.

איך מתאימים מחסן להשכרה לצרכים שלכם?

  • גודל – חשוב לשמור את החפצים במחסנים בגודל המושלם עבורכם, כך שלא תשלמו על שטח לא מנוצל, אך מנגד לא יחסר לכם מקום ותוכלו לסדר הכל בצורה נוחה ויעילה. יש לנו מחסנים בגדלים שונים ובצורות שונות, כך שכולם ימצאו בדיוק את המחסן הנכון.
  • טווח – ככל שמאחסנים ציוד לזמן רב יותר, התשלום החודשי קטן יותר. לכן, כדאי להגדיר מראש את התקופה, ככל שאתם יודעים, וגם לברר את גמישות החוזה מבחינת נקודות יציאה וכו’.
  • תנאים – האם אתם צריכים מדפים במחסן? אולי חשוב שהציוד שלכם יישמר בטמפרטורה או גובה מסוימים? נעזור לכם למצוא מחסן להשכרה באזור המרכז בתנאים האופטימליים.

מה חשוב לדעת לגבי מיקום?

במרבית המקרים, יש חשיבות גדולה לבחירה של מחסן אליו תוכלו לגשת מתי שתצטרכו. זה אומר שאתם צריכים לחשוב היטב על מיקום, דרכי גישה ועוד. למשל, אם אתם צריכים מחסן לאחסון סחורה, מומלץ לשכור מחסן כמה שיותר קרוב למקומות מהם מגיע הציוד, וללקוחות אליו הוא מועבר. בנוסף, שימו לב כי המחיר של השכרת מחסנים יורד, ככל שבוחרים באזור פחות מרכזי וצפוף.

כיצד שומרים לכם על החפצים?

אנחנו נוקטים בכל אמצעי האבטחה והבטיחות לשמירה על הציוד שלכם. בנוסף, אנו דואגים לנקות, לתחזק ולבצע הדברות במחסנים, כי לוודא ששום נזק לא ייגרם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444