מחסנים להשכרה באבן יהודה

חברת “אחסון בריבוע” מפעילה מחסנים להשכרה באזור אבן יהודה לתושבי הסביבה ולבעלי עסקים המעוניינים במקום אחסון קבוע, בטוח ונגיש לעורקי תחבורה מרכזיים.

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

מחסני החברה פועלים בהתאם לתקינה המחמירה ביותר בתחום ומחזיקים באישור הפעלה מטעם הרשות המקומית, מערך כיבוי האש האזורי ומשטרת ישראל.

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו מאות יחידות אחסון במבחר גדלים בשתי קומות אחסנה. קומת קרקע המתאימה לאחסנה בעלת אופי תכוף – אחסנה יום יומית, פריקה והעמסה של סחורה ברכבי משא וצורך בנגישות גבוהה. וקומת גלריה המתאימה לאחסנה ארוכת טווח טובת אחסון תכולת דירה וכן לטובת אחסון ציוד שלא נדרש לשגרה היום יומית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

מה ניתן לאחסן אצלנו?

במחסננו ניתן לאחסן כל חפץ וסחורה בין אם הוא נחוץ לכם ברמה היום יומית – אם אתם סוחרים, בעלי עסק, בעלי מלאכה, יבואנים ויצואנים המעוניינים באחסון ציוד באזור אבן יהודה – ובין אם הוא אינו נחוץ לכם ברמה היום יומית – אם אתם מעוניינים באחסון גנזך, קלסרים, מסמכים, ציוד, ריהוט וחפצים שאינם דרושים לשגרה או מעוניינים באחסון תכולת דירה באבן יהודה.

ומה לא ניתן לאחסן אצלנו?

כל מוצר המצריך קירור או הקפאה לרבות מוצרי מזון, כלי רכב וחומרים מסוכנים.

אחסון ציוד לכל תקופה

מחסן להשכרה באזור אבן יהודה פתוח לקהל לקוחותיו במשך שישה ימים בשבוע לאורך שעות העבודה המקובלות בשוק הישראלי. צוות התפעול המסור והוותיק שלנו מאייש את שטח המחסן לאורך שעות הפעלתו, נכון וערוך לסייע בכל בעיה שעולה. לרשות לקוחותינו אנחנו מעמידים אמצעי ניוד ניידים להפעלה עצמית וכן מלגזה ממונעת בהפעלת אנשי התפעול במקום. נשמח לייעץ, לסייע ולהתאים עבורכם את שטח האחסון העונה על כל צורך מיידי ועתידי.

אחסון בראש שקט

מחסננו מצוידים מערכות אבטחה ומיגון לרבות:

  • מערכת כיבוי אש משוכללת המחוברת ישירות למערך כיבוי האש האזורי, וכוללת רשת מתזים ואמצעי כיבוי בשטח המחסן.
  • גידור מלא של שטח המחסן – יחידות האחסון ממוקמות בתוך מבנה מקורה השומר על טמפרטורה מבוקרת לאורך השנה ומגן על הסחורה מפני נזקי מזג האוויר.
  • כל יחידת אחסון היא יחידה פרטית, שכוללת מנעול תליה רב-בריח (אשר אנחנו מספקים ללקוחותינו) היחידה מצופה בברזל מגולוון להגנה ולבידוד.
  • מערכת וידאו במעגל סגור, אשר מחוברת לחברת אבטחה 24 שעות ושבעה ימים בשבוע.

התקשרות גמישה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים

אם אתם מחפשים שטח אחסנה נוסף לשגרה ולפעילות השוטפת, נשמח להתאים עבורכם את המחסן הנחוץ לכם– ללא התחייבות לתקופת אחסנה ראשונית – כך שתוכלו “להצטמצם” ו”להתרחב” ולשלם רק על שטח האחסון הנחוץ לכם בכל רגע נתון.

לקבלת הצעת מחיר עבור אחסון תכולת דירה באזור באבן יהודה או עבור אחסון ציוד במחסן להשכרה באזור באבן יהודה, צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444