מחסנים להשכרה בחולון

נדרשים לשטח אחסון נוסף לקבלת סחורה? משפצים את המשרד או הבית ומעוניינים לשמור על הריהוט הקיים? מעוניינים לרווח את חלל המגורים ולפנות פריטים? אנחנו מציעים שירותי השכרת מחסנים באזור חולון לטובת אחסון תכולת דירה בחולון ובקרבתה וכן לשימוש כמחסן מסחרי להשכרה בחולון.

השירותים שלנו ניתנים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים וכוללים:

 • מחסן בחולון הכולל יחידות אחסון מקורות, עשויות פלדה ומחופות בלוחות אלומיניום מבודדות.
 • יש לנו מחסנים להשכרה מאווררים לאורך ימות השנה לשמירה על לחות מיטבית.
 • מחסן להשכרה בחולון וכן מחסנים לאחסון תכולת דירה בחולון הכוללים תאורה, ניקיון והדברה שוטפים
 • מחסננו מצוידים במערכות כיבוי אש משוכללות הכוללות גלאי עשן, מטפים ומתזים
 • מחסן אישי בעל מנעולי רתק מחברת “רב בריח”
 • נגישות חופשית למחסן בחולון ללא כל תלות באנשי צוות
 • מחסן בחולון הכולל מבחר יחידות אחסון בגדלים שונים ובהתאמה לצרכים המשתנים
 • יחידות אחסון המאפשרות גישה לכל ארגז תוך מיצוי מיטבי של השטח המוקצה לאחסון
 • פתרונות אחסון תכולת דירה בחולון גם למקרים מורכבים
מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

מי צריך להשכיר מחסן בחולון?

חולון היא העיר העשירית בגודלה בישראל, ממוקמת בלב מטרופולין גוש דן בסמיכות לתל אביב-יפו, בת ים, אזור וראשון לציון. בשנים האחרונות חלה תנופת התפתחות באזור שבאה לידי ביטוי בהרחבת אזור התעשייה, כניסה של חברות הייטק ותוכנה, בנייה חדשה למגורים ומרכזי פנאי. מעבר לכביש שוכנת אזור- מועצה מקומית אחרת, אשר גם לה אזור תעשייה שוקק במפעלים וענפי תעשייה שונים לרבות חברות שילוח, חברות לוגיסטיקה וכן עוסקים עצמאיים, ששכרו משרדים באזור נדרשים להשכרת מחסן באזור חולון.

אחסון ציוד וסחורה בחולון

מחסנים להשכרה בחולון משמשים לאחסון של סחורה שאינה מצריכה קירור וכל ציוד אחר, שלא נמצא בשימוש יומי ונדרש לאחסנה נאותה ביניהם:

 • פריטי נוי ואבזור- מראות, גופי תאורה, תמונות, מזכרות, גביעים
 • מסמכים יקרי ערך- מסמכים משפטיים, תיקים רפואיים, יומנים
 • מסמכים עסקיים- לרבות גנזך, קלסרים
 • מכשור – מכשור משרדי, מכשור ביתי, מכשור מטבחי
 • עיזבונות וירושות- שנדרשות למקום זמני או קבוע
 • אחסון תכולת דירה בעת שיפוצים או כאשר קיים פער בין מועד היציאה מנכס אחד וכניסה לנכס אחר
 • אחסון של אוספים לרבות ביגוד הנעלה, כלי בית
 • השכרת מחסנים בחולון לטובת אחסנה של ציוד מקצועי- כבלים, כלי עבודה, לוחות, רשתות ועוד.

שירותי מחסנים להשכרה בחולון משאירים אתכם קרוב לצירי התנועה המרכזיים- ציר 44, ציר 40, כביש איילון וכן קרבה לאזורי המגורים והתעסוקה השוקקים ביותר במרחק של דקות ספורות- המחסנים באזור חולון פועלים בהתאמה לשעות העבודה בשוק הישראלי, שישה ימים בשבוע ויכולים לשמש אתכם כ”סניף” לפריקה והעמסה של סחורה עם נגישות מיטבית לרכבי משא וחניה נגישה.

שירותי אחסון משרדי בחולון

תקופת הקורונה הביאה עסקים רבים לשקול מחדש את הצורך במשרד – שבשנה האחרונה מאכלס בעיקר את תכולתו ולא את העובדים, שנשארו לעבוד מהבית. עסקים, שמעוניינים לשמור על תכולת המשרד שלהם לרבות מיכון משרדי, ריהוט, גביעים ומזכרות, מסמכים צרכי גניזה יוכלו לבחון השכרת משרדים בחולון כפתרון חלופי לתשלום נדל”ן יקר שלא נדרש להם בשלב זה. עסקים, הנמצאים בתהליכי התייעלות יוכלו לבחור בשירות זה על מנת לפנות נדל”ן יקר ממשרדם, שעד כה היה מאוכלס בקרטונים ובעמדות עבודה לא פעילות ולהתאים את מרחב העבודה שלהם לצרכי השעה- הן בהיבט הבין אישי והן בהיבט התפעולי- השכרת מחסנים באזור חולון מביאה לחיסכון משמעותי ולו רק בשל העבודה שתעריף של  השכרת מחסן בחולון נמוך יותר מהתשלום עבור כל מטר מרובע בנדל”ן מסחרי. לרשותכם אנחנו בחברת “אחסון בריבוע” מעמידים מחסנים במבחר גדלים, הכוללים מידוף פנימי, המאפשר לכם לאחסן את כלל התכולה בבטחה תוך ניצול מרבי של שטח האחסון ששכרתם. בנוסף אנו מפעילים מודל גמיש, שבא לידי ביטוי בהתקשרות בהתאם לזמן המתאים לכם- ללא התחייבות לתקופה ראשונית ואפשרות מעבר מיחידת אחסון אחת לאחרת בהתאם לצרכים המשתנים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

אחסון תכולת דירה בחולון

באילו מקרים מומלץ וכדאי לשקול השכרת מחסנים בחולון?

כאשר מעוניינים לרווח את מרחב המגורים

בשנה האחרונה אנשים רבים הבינו שביתם צפוף ומרחב המגורים אינו עונה על הצרכים- יש כאלו שבחרו לעבור לדירה מרווחת יותר במטרה ליהנות משטח מחיה נוסף ויש כאלו המתייעלים בתוך המצב הקיים ובוחרים להעביר פריטים, שאינם משמשים אותם ברמה היום יומית למחסן באזור חולון, שמחד קרוב ונגיש מאוד לאזור מגוריהם ומנגד מאפשר להם נגישות מלאה לתכולה ברוב שעות היממה.

בתקופות שיפוץ

אנשים הנמצאים בתקופת שיפוצים ומעוניינים לשמור על פריטי הריהוט והאבזור שלהם יוכלו לעשות זאת על ידי השכרת מחסנים בחולון בהתאם לצרכים שלהם- כך למשל הם יכולים לבחור להעביר בכל עת חלקים מסוימים מהמיטלטלין שלהם או לחילופין להעביר את כלל תכולת הבית למחסן באזור חולון ולהחזירה בתום השיפוץ- במהלך זה הם מבטיחים את שמירת הפריטים ללא חשש שיגרם להם נזק במהלך השיפוץ עצמו.

במעברים בעקבות עבודה, לימודים או טיול

השכרת מחסנים בחולון לתקופות קצרות וארוכות מתאפשרת גם לאלו השוקלים לעבור לפרק זמן מסוים גם אם לא ידוע מראש לארץ אחרת. במקרה זה הם יכולים לאחסן את החשוב והיקר להם במבחר חללי אחסון המתאימים להיקף התכולה ולפרק הזמן הנדרש לאחסנה. כמו כן, אם הם אינם נמצאים בארץ ומעוניינים להעביר את התכולה למרחב מגורים אחר או למשרד, הם יוכלו להיעזר בשירותי מחסן באזור חולון בכל הקשור לתיאום הובלה ואריזה. גם ללא כל צורך להגיע למחסן עצמו אלא בתהליך מקוון מראשיתו ועד סופו.

מחסנים להשכרה בחולון

מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי המחסנים שלנו קרובים לכל צירי התנועה המרכזיים, יש לנו 4 מרכזי אחסנה בחולון תל אביב ופתח תקווה ויש לנו חנייה נוחה לפריקה והעמסה נוחה של סחורה אל המחסן וממנו.

מקום איחסון

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

שאלות ותשובות

למה להשכיר מחסן אצלנו?

בחברת “אחסון בריבוע”- לאחסן בראש שקט זו לא סיסמה אלא מציאות מוכחת. אנו פועלים בתחום כבר מעל לשלושה עשורים ושירתנו עשרות אלפי לקוחות מרוצים. אנו עומדים בתקינה המחמירה ביותר בהיבט הבטיחותי, האחזקתי, הבטחוני והמנהלי, אנו מציעים לכם מחסן מסחרי להשכרה בחולון בהתאמה מרבית לצרכים המקצועיים.

האם יש לכם ביטוח?

בהחלט, אנו מבוטחים בתעודת ביטוח קיבוצית, ומציעים ללקוחותינו להצטרף לתעודה זו וליהנות מכיסוי יחסי ביחס לערך התכולה שלהם בתמורה לתשלום פרמיה חודשית. כך למשל- אם ערך הציוד המאוחסן עומד על 20,000 ₪, עלות הפרמיה החודשית תעמוד על 50 ₪.

מה התכולה של המחסנים שלכם?

תכולת המחסנים שלנו כוללת מידוף פנימי, הנועד לשמור על הפריטים באופן מיטבי ולמצות באופן מיטבי את נפח האחסון בחלל- אצלנו לא משלמים על “אוויר”

מתי ניתן לגשת למחסן?

אנו פועלים בימים א-ה בין השעות: 8:00-16:00
ביום ו’ בין השעות: 8:00-12:00
ניתן להגיע למחסן בחולון בכל שעה ללא תיאום מראש

*(ללא ערבי חג וחגים)

האם יש לכם מצלמות במקום?

ברשותנו מצלמות טלוויזיה במעגל סגור המרשתות את המחסן לאורכו ורוחבו ומשדרות ישירות למוקד אבטחה המחובר למשטרת ישראל כך שהמקום מאובטח 24 שעות, שבעה ימים בשבוע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444