אחסון תכולה של בית

לא תמיד אנחנו רוצים לקחת אתנו את תכולת הבית ממקום למקום כאשר אנחנו עוברים דירהלא תמיד נחוץ לשמור על כל התכולה בבית עצמו אפילו כאשר לא עוברים דירהבשנים האחרונות נפוץ השימוש במחסנים לאחסון תכולה של בית או משרדים לתקופות שונות ולפעמים אפילו לשניםלפעמים זה נוח גם כאשר אתם נשארים לגור באותו מקום ויש סיבות טובות להעביר תכולה זו למחסן בתשלוםזה מתאים גם לאנשים שנוהגים לארוז את תכולת הבית שלהם בכל מעבר דירהאבל מעבירים את כולה לדירה החדשה מבלי לשקול חלופות הגיוניות ומעשיות הרבה יותר.היום ברור כי אחסון תכולת דירה במקום אחרבמחסן מסודר ושמור של חברה שזוהי המומחיות שלה הוא הפתרון הנוח וההגיוני ביותר שאתם יכולים לחשוב עליויש כמה סיבות מצוינות לכך ורצוי לשקול זאת עוד לפני שאתם בוחרים דירה למעבר.

אחסון תכולה של בית

מדוע כדאי לחשוב על פתרונות אחסנה כאלה?

מיון וסינון – מדי פעם יש צורך לעשות מיון וסינון של כל התכולה שלכם משום שהפריטים מצטברים ותופסים מקום חשובכשאתם לא מוכנים לוותר על ציוד מסוים אבל כבר אין לכם מקום,זה הזמן להעביר אותו למקום שבאמת ישמור עליו.

האחסנה בטוחה – במקרים רבים אחסנה במחסנים שמורים ומאובטחים אלה מבטיחה את התכולה הרבה יותר מאשר בבית שקל לפרוץ בכל מקרהאם יש לכם תכולה יקרה או בעלת ערך נוסטלגי שאתם רוצים לשים תחת שמירה צמודהאין מקום יותר בטוח ממחסן מאובטח כזה שיש בו אזעקה מתקדמת ושמירה של מאבטחים 24 שעות ביממה.

אחסנה נכונה יותר שומרת על התכולה – מבנה המחסנים הוא מבנה מתוחזק היטב שמחולק למחסנים ותאי אחסנהכך שהתכולה שלכם אינה מגובבת ונזרקת ארגזים על גבי ארגזים במחסן או במרפסת שלכםתנאי המקום מווסתיםכמו טמפרטורה ולחותיש הגנה מפני שמשמים ומזיקים והארגזים מונחים בצורה מסודרת מבלי לגרום נזק לתכולה רגישה וחשובהחבל להפקיר את הציוד שלכם לתנאים לא נאותים כשאתם לא יכולים להבטיח תנאים מותאמים בבית.

פרטיות מובטחת במחסנים נעולים – גם בבית יש לכם סיבות מספיק טובות לשמור על הפרטיות שלכם ולהבטיח את הדיסקרטיות של התכולה שלכםבמחסנים כאלה אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד אחר חוץ מכם אינו מגיע אליהם ואינו פותח מה שאינו שייך לו.

הגנה מפני שריפות – אין הרבה בתים בישראל שמתקינים מערכות גילוי וכיבוי אשכך שהסיכוי שהתכולה שלכם תינזק במקרה כזה הרבה יותר גדולה בביתמערכות כאלה מותקנות בכל המחסנים ובגלל השמירה הצמודה התגובה מידית ושומרת על הרכוש היקר שלכם הרבה יותר.

ביטוח מלא – מי אינו נתקל בבעיות כשתבע חברות ביטוח בגלל נזקים לרכוש שקשה לאמוד את ערכובמחסנים כאלה הרכוש מבוטח ומובטח לכם כי הכול נלקח בחשבון.

גישה ובדיקה יומית – אם חשוב לכם לבדוק כל הזמן מה יש במחסן שלכםאו שאתם זקוקים להוצאת פריטים והחלפתם באחריםגם זה מתאפשר משום שזהו המחסן הפרטי שלכם שאתם יכולים לעשות בו כל מה שאתם רוציםלא חייבים להשאיר שם ולשכוח מזה.

>> הכנסו למידע נוסף אודות מחסנים להשכרה