שירותי אחסון | אחסנה | איחסון דירות ומשרדים | אחסון בריבוע

מחסנים להשכרה - אחסון בריבוע

בס”ד

שירותי איחסון

חברת אחסון בריבוע מעניקה לכם שירותי אחסנה מאל”ף ועד ת”ו, הכוללים מלבד שירותי אחסון בפועל, גם ייעוץ מקצועי לאריזת התכולה ושינועה, כמו גם שירותי הובלה מקצועיים ע”י חברות הובלה מנוסות ואמינות, הכוללים פריקה וארגון הפריטים במחסנים לטווח ארוך.

באופן זה, כשאנו באחסון בריבוע דואגים לכל ההיבטים הטכניים, תוכלו אתם להתפנות לדברים החשובים באמת ולהשאיר את “כאב הראש” הכרוך בלוגיסטיקה, לנו.

שירותי אחסון והובלה – מובילים אתכם בבטחה!

מי שכבר עבר דירה וזכה “ליהנות” משירותיה של חברת הובלות ושירות אחסון, יודע היטב, כי אין זה מובן מאליו, לצלוח את ההעברה והאחסנה בשלום. לא תמיד חברת ההובלות מתחשבת באופי התכולה ומשקלה, לא תמיד אנשיה ערים לכך שמדובר בשירות אחסון לטווח ארוך, ואף יותר מכך – במרבית המקרים מדובר בפועלים זרים שמבצעים את “העבודה השחורה” ואינם מבינים דבר וחצי דבר בתורת האחסון.

גורמים אלו ואחרים מביאים לא אחת לבזבוז משווע של שטחי אחסון וכספי הלקוח, כמו גם לפגיעה ונזק לתכולה.
אחסון בריבוע, המתמחה בשירותי אחסון לתכולות וסחורות לטווחי זמן ממושכים, מנחה את חברות ההובלה העובדות עמה על בסיס קבוע, באופן אריזה והנחת הפריטים, העמסתם, פריקתם ואיחסונם, כך שלא יגרם כל נזק לתכולה ובד בבד יווצר חסכון ניכר בשטחי אחסון.

 שירותי אחסון וייעוץ – עצות שחוסכות לכם הרבה כסף!

ואנו יודעים כי “אין חכם כבעל נסיון” ובכל זאת, רבים מאיתנו לומדים על בשרם (ולאו דווקא בדרך מהנה), כי לאחסון תכולה או סחורה ושמירתן לאורך זמן, נדרשת מיומנות מיוחדת בשירותי אחסון.

אנחנו באחסון בריבוע, רוצים לחסוך לכם את ה”רעבע געלט” היקר הזה ומעמידים לרשותכם צוות יועצים בעלי הבנה יחודית בתחום האחסנה, שישמחו להנחות אתכם בכל צעד וצעד, החל מהטלפון הראשון שלכם, דרך האריזה, התאמת חומרי האריזה השונים הניתנים לרכישה בחברתנו, המשך בבחירת המוביל ועד לפריקת התכולה ואיחסונה בפועל, כך שתמנעו מטעויות נפוצות ותוכלו ליהנות משירות אחסון בקלות, בנעימות ובמינימום של הוצאות.ככזו משמשת אחסון בריבוע כ”סופרמרקט” לנושא האחסנה על הבטיו השונים ומציעה לכם שירות כולל, מקיף ומקצועי, בתחומי ההובלה, היעוץ והאחסנה. אין ספק שעם אחסון בריבוע תוכלו להיות בטוחים, שהרכוש שלכם נשמר ומוגן באופן המיטבי ביותר לאורך זמן וכשתגיע העת, תקבלו אותו בחזרה, בדיוק כפי שאחסנתם אותו.

שירותי אחסון ואחסנה – תורת האחסון לשירותכם!

על פניו תתפלאו אולי, מה כבר עושים עניין משירותי אחסון? אחרי הכל, מדובר בסך הכל במחסן… אך מסתבר, כי חוסר הידע וההבנה בתורת האחסון, מביא מידי חודש לנזקים באומדן של אלפי שקלים, במתקני האחסון השונים ברחבי הארץ וכל שנותר ללקוחות לעשות, זה לבכות ולהצטער על הרגע שלא עשו “שופינג” רציני ושכרו חובבנים.

אחסון בריבוע רחוקה מלהיות רק “מחסן”, אלא היא הרבה יותר מזה! כחברה האמונה על מכלול שירותי האחסון לקהל הרחב, ובעלת חזון להתקדם ולהתמקצע בתחום שירותי האחסון ולהעניק שירות מעולה ומקיף, פיתחה אחסון בריבוע את נושא האחסנה לתורה שלימה, המבוססת על שנים של נסיון בענף.

כשירות מיוחד ללקוחותיה, מאפשרת אחסון בריבוע לרכוש את כל פתרונות האריזה במקום, תחת קורת גג אחת. ביניהם: קרטונים, נייר דבק, פצפצים, ניילון נצמד, מדבקות, עטי סימון ועוד.

הטיפ שלנו לאחסון נכון:

חבילת s.o.s – הכינו מראש ארגז שיכיל את הפריטים הנחוצים לכם ולבני ביתכם ליום המעבר: מברשות שיניים, סבון, מגבת, בגדים להחלפה, מגבונים לחים, ציוד בית ספר, מזון יבש ארוז ועוד. כך תחסכו זמן מיותר בנסיון לאתר את הפריטים ותחסכו לעצמכם עוגמת נפש. טיפים נוספים

שירותי אריזה