מחסנים להשכרה בתל-אביב

מחסנים להשכרה בת"א הפכו בשנים האחרונות לפתרון האידאלי לתושבי תל אביב, השוכרים והמשכירים. אפשר לשפוך ערימות של סופרלטיבים על תל אביב. הדבר היחיד שאי אפשר להגיד על תל אביב הוא שהיא עיר מרווחת. מרבית האוכלוסייה באזור המרכז צריכה להתמודד עם אילוצי נדל”ן, מרחבי מחייה מצומצמים ועם צפיפות של חפצים בתוך הבית. השכרת מחסן במרכז בהחלט מעניקה פתרון במחיר הוגן.

באזור המרכז, תופעת חלוקת דירות הפכה לנפוצה כך ששוכרי הדירות "נהנים" משטח דירה קטן שמאלץ את רובם למצוא מחסנים להשכרה באזור המרכז בכדי שחפציהם האישיים יאוחסנו קרוב לאזור הדירה וגם שישמרו לטווח הרחוק.

מחפשים מחסנים להשכרה במרכז? נשמח לעזור


צרו קשר עכשיו 🡐מחסנים להשכרה באזור המרכזמחסנים להשכרה בתל אביבמחסנים להשכרה במרכזאחסון במרכזמחסנים להשכרה בתל אביבDSC_8585

מחסנים להשכרה בתל-אביב – פתרונות אחסון במרכז

תל אביב, עיר ללא הפסקה, עיר של צעירים, עיר של בילויים, מרכז העסקים הישראלי, מרכז הסצנה הישראלית ועוד שורה של ביטויים שתורמים לעליית ערך הנדל”ן בעיר האדירה הזאת.

אבל תל אביב לא עיר מרווחת. תושבי תל אביב והמרכז מוצאים את עצמם מחפשים מחסנים להשכרה באזור המרכז כדי לאחסן חפצים שאין להם שימוש בהם בשלב מסוים של חייהם, אך היו רוצים לשמור אותם לעתיד.

זו יכולה להיות תכולת דירה ששומרים למעבר הדירה הבא, זה יכול להיות ציוד וביגוד שאנחנו רוצים לשמור לקרובי משפחה צעירים יותר, זה יכול להיות חפצים שקנינו אך אין להם מקום כרגע בדירה שאנו גרים בה, וזה יכול להיות למעשה כל דבר שלולא היה ברשותנו הוא היה יושב בבית, מעמיס עליו והופך אותו למקום צפוף.

מחסנים להשכרה בתל אביב – מיקום קרוב וזמין

אז למה דווקא אחסון בריבוע אתם שואלים? קודם כל, כי אחסון בריבוע קרוב לכל מקום! הוא ממוקם על ציר ז’בוטינסקי גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזגת עם פינת קפה.

מחסן מבוטח ומתוחזק

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה וההיגיינה המחמירים ביותר, כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות! אנו נמצאים בבניין יעודי, מאוורר ובנוי מבטון ולא איזה לול משופץ במושב או קיבוץ.

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, שמתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם ותק של 25 שנות ניסיון ועשרות לקוחות מרוצים, למחפשים מחסנים להשכרה בתל אביב – אחסון בריבוע הוא הבחירה המתבקשת שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
03-9211444

לשמור על בית נקי ומרווח ועל אנרגיות חיוביות

בדיוק מהסיבה הזאת, אפשר למצוא היום לא מעט מקומות המציעים מחסנים להשכרה במרכז. מחסנים אלה הם למעשה חללים ריקים אותם ניתן למצוא בכל גודל, שבהם אנו יכולים לאחסן את כל העולה על רוחנו:

  • תכולת בית
  • פריטי ריהוט
  • ביגוד
  • ספרים
  • דיסקים וכל חפץ אחר שאין לנו צורך מיידי בו

גם אין לנו ממש מקום בבית כדי לאחסן אותו. מחסנים להשכרה בתל אביב מאפשרים לנו ליהנות מהחוויה של מחסן צמוד, רק שהוא לא ממש צמוד, אבל מאוד קרוב לבית, וישנם יתרונות רבים עם מחסן להשכרה קרוב לבית. היתרונות במחסנים להשכרה קרוב לבית הם בעיקר היכולת לשמור על הבית שלנו נקי, מרווח ובעל אנרגיות חיוביות. בכל פעם שיש לנו דבר מה שאין לנו בו שימוש, אין צורך לאחסן אותו בפינת האוכל, מאחורי המקרר, מתחת למיטה הזוגית שלכם, מאחורי הספה הגדולה באמצע הסלון, או על מדפי הספרים. אפשר להעביר הכל למחסן ששכרנו ונמצא מספר דקות נסיעה מהבית.

מחסנים להשכרה באזור המרכז, לא רק בתל-אביב!

שירות מחסנים להשכרה בתל אביב, זמין כמובן גם מחוץ לתל אביב, ואפשר למצוא מגוון רחב של ספקי שירותים המציעים מחסנים להשכרה בגוש דן, או מחסנים להשכרה באזור המרכז.

אמנם ככל שיוצאים מתל אביב, אפשר למצוא יותר ויותר בתים פרטיים המחזיקים מחסן מחוץ לבית, או אפילו חדר המשמש כמחסן של הבית, אך שיעור הבתים הללו הוא עדיין נמוך מאוד ביחס לכלל הבתים באזור המרכז. מרבית האוכלוסייה באזור המרכז צריכה להתמודד עם אילוצי נדל”ן, עם מרחב מחייה מצומצם, ועם צפיפות של חפצים בתוך הבית. השכרת מחסן בהחלט מעניק פתרון במחיר הוגן. בעוד שהשכרת דירה באזור המרכז זה עניין יקר מאוד, הרי שספקי שירותי מחסנים להשכרה במרכז יודעים בדיוק מה המטרה ומה השימוש שיעשה בנדל”ן שהם מציעים, ועל כן הם מחוייבים להעניק מחירים הרבה יותר אטרקטיביים. אנשים לא ישלמו על מחסן את אותו המחיר שהם ישלמו על מגורים, וגם לא קרוב לכך. באמצעות שירות השכרת מחסנים, אתם יכולים למעשה להגדיל את אחיזת הנדל”ן שלכם באזור המרכז, בעלות נמוכה יותר מעלויות הנדל”ן האופייניות של השוק. בית פרטי משלם על המחסן שלו עשרות או מאות אחוזים יותר ממה שאתם תשלמו על מחסן בשירות השכרת מחסנים, וזאת על אף ששניכם מחזיקים באותו שטח אחסון. קיים פתרון הן לאחסון לטווח ארוך והן אחסון לטווח קצר. אנחנו נעזור לך למצוא מחסן להשכרה בתל אביב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
03-9211444

 

עוד לא השתכנעתם?

שירות אישי ומקצועי

לאחסון בריבוע צוות מסור מאין כמוהו, המתייחס אל התכולה שלכם כאילו היא שלו, מה שמבטיח לכם שירות מאיר פנים ושקט נפשי. עם וותק של 25 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים, אחסון בריבוע היא הבחירה המתבקשת שלכם.

מיקום נגיש וקרוב

אנחנו על ציר ז’בוטינסקי, גהה, במרחק 10 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו-3 דקות מרמת גן… חניה גדולה, חדר המתנה ממוזג עם פינת קפה.

אחסנה בטוחה ומבוטחת

אנו עומדים בתקני הבטיחות, התחזוקה והיהגיינה המחמירים ביותר , כך שלא יהיו לכם “הפתעות” בלתי נעימות. בניין יעודי מאוורר, עשוי בטון. לא לול משופץ במושב או קיבוץ…

שעות פתיחה ונוחות

ניתן לאחסן במחסנים להשכרה במרכז בכל יום חוץ משבת וחגים עם שפע חניה, פינת קפה וחדר המתנה ממוזג.

שירות הובלה מהיר

מובילים מנוסים שנותנים שירות מכל הלב, בשקט, במקצועיות והכי חשוב עם חברה גדולה שעומדת מאחוריהם.

פתרון מותאם אישית

יש לכם סיפור מסובך? לא נורא, אנחנו איתכם. תתקשרו ונעזור לפתור כל בעיה. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שבחרו גם הם באחסון בריבוע