השכרת מחסן למשרדי רואי חשבון

משרדי רואי חשבון צוברים במשך הזמן המון ניירת, קלסרים וארגזים. הם צריכים לשמור על מסמכים של הלקוחות לצרכים של הנהלת חשבונות, וכמובן גם על דוחות שהם מכינים, הצהרות הון וכו’. כל זה עלול ליצור מעמסה על המשרדים, שמתקשים למצוא מספיק מקומות אחסון עבור הניירת. אפילו אם יש להם מספיק מקום, שמירה של כל הקלסרים במשרד יכולה לגרום לא להיראות מבולגן ומסורבל.

אם אתם סובלים מבעיות אלה, זה הזמן לחפש פתרונות אחסון למשרדי רואי חשבון. אם אתם עומדים לפתוח משרד רואי חשבון, כדאי שתכירו מראש את החלופות לשמירת הניירת, כדי שתוכלו לחסוך בשטח המשרד ולצמצם עלויות

מבנה מחסנים להשכרה אחסון בריבוע
נגן וידאו

איזה פתרונות אחסון למשרדי רואי חשבון קיימים?

כדי להיפטר מכל המסמכים המיותרים, ולשמור רק על מה שאתם באמת צריכים במשרד, אתם צריכים לשכור מחסן שמותאם לצרכים שלכם. ברחבי הארץ יש שלל יחידות אחסון בגדלים ובתנאים שונים. אלה הפרמטרים החשובים בבחירת פתרונות אחסון למשרדי רואי חשבון:

  • מיקום – כמובן שאתם לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם בנסיעות, בכך שתבצעו אחסון ניירת במרחק גדול מדי מהמשרד שלכם. כדאי לבחור מחסן שנמצא כמה שיותר בסמוך אליכם, כך שתוכלו לגשת אליו במקרי הצורך.
  • נגישות – לא מספיק להיות קרובים למחסן, כדי ליהנות מנגישות גבוהה לדברים שאתם מאחסנים. מומלץ לבצע אחסון ציוד משרדי ביחידת אחסון פרטית, לוודא כי תוכלו להגיע אליה בכל שעות הפעילות וכי יש במקום מספיק חניה.
  • גודל – המחיר שתשלמו תלוי בגודל המחסן שאתם צריכים. שימו לב כי כדאי לסדר את הארגזים בצורה יעילה בפנים, כדי שתוכלי להוזיל את האחסון.
  • תקופת השכרה – חשוב לוודא שניתן להשכיר את המחסן לטווח קצר, בינוני וארוך, וכי אתם לא צריכים להתחייב על תקופה כלשהי מראש.
  • אבטחה ובטיחות – אל תבחרו מחסן שלא מחזיק באישורים הדרושים מהמשטרה, מכבי האש והרשות המקומית. כמו כן, ודאו כי המחסן מאובטח מפני פריצות.
  • שירות – תבחרו מחסן שמציע את השירות הטוב ביותר, כולל הדברת מזיקים, ניקיון, תחזוקה וכו’.
  • ביטוח – מומלץ לבדוק האם התכולה שלכם מוגנת על ידי ביטוח.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444

מה צריך לקחת בחשבון לגבי אחסון ניירת?

קחו בחשבון כי אחסון ניירת דורש טיפול ותשומת לב מיוחדים, במיוחד כאשר מדובר על אחסון לטווח ארוך. אנחנו יודעים כמה חשוב לכם לשמור על המסמכים, לכן שימו לב שאתם בוחרים מחסן בו אחסון ניירת מתבצע בתנאים הטובים ביותר.

האם ניתן לבצע אחסון תכולת משרד מלאה?

מלבד אחסון ניירת, ניתן לבצע אחסון ציוד משרדי נוסף ואפילו תכולת משרד מלאה. אלה פתרונות אחסון למשרדי רואי חשבון, אשר נדרשים במקרים של מעבר משרד. אם אתם זקוקים למחסן בתקופת מעבר בין משרדים, כדאי שתדעו כי מלבד מחסנים, אתם יכולים לקבל שירותי אריזה והובלה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 03-9211444