מדריך להכנת תכולת הדירה לקראת הובלה

תקופה של מעבר דירה נחשבת לאחת התקופות המאתגרות והיא כוללת היערכות מוקדמת, מחשבה מעבר למעבר עצמו, בחירת חברת הובלות מקצועית, עדכון כל הגורמים לגבי אותו מעבר: חברת חשמל, מים, ספקי אינטרנט וכבלים, תיאומים ועוד.
לכן, ככל שנתכנן בצורה חכמה את תהליך המעבר, כך יהיה לנו קל יותר והמעבר עצמו יהיה קצר ויעיל. אחד הדברים שיכולים להקל עלינו בתהליך המעבר הוא כל מה שקשור להכנות התכולה עצמה לצד אריזת החפצים, הרהיטים ומכשירי החשמל.

טיפים להכנת תכולת הדירה לקראת הובלה

הנה כמה טיפים להכנת תכולת הדירה לקראת ההובלה:

  1. זה הזמן לעשות סדר בארונות – אם יש לכם מספיק זמן ואתם יכולים להתכונן לכך מראש, סדר בארונות יקל עליכם בצורה משמעותית את תהליך האריזה ומוקדם ככל האפשר, כך עדיף!.

    קחו שני ארגזים או מזוודות גדולות. באחד מהם שימו את כל החפצים שאתם רוצים למסור, לתרום או למכור ובשני את כל מה שאתם צריכים פשוט להעיף לפח. תהליך מיון שכזה לא רק יחסוך לכם המון מקום בארגזים שתארזו לדירה הבאה, אלא יפנה לכם מקום עתידי בארונות החדשים ויעשה לכם מלא סדר בעיניים.

  2. אריזה חכמה היא המפתח לפריקה יעילה – אחת השיטות הכי טובות לארוז, שיטה שתקל גם על המובילים בזמן הפריקה וגם עליכם היא פשוט לארוז לפי חללים. תייגו כל חלל בצבע ורכשו מרקרים בהם תסמנו את הארגזים השונים למשל: מטבח בצהוב, סלון בסגול, חדר שינה בירוק וכן הלאה…אפשר גם לעשות את זה בעזרת המדבקות העגולות הצבעוניות של הילדים… על כל ארגז כתבו לאיזה חלל הוא שייך ומה יש בכל ארגז, סוג של רשימת מכולת. בנוסף, כדאי למספר את הארגזים וכך תדעו בוודאות שכולם הגיעו ביום המעבר.
  3. מה עושים עם מכשירי החשמל והרהיטים? – את רוב מכשירי החשמל והרהיטים לא ניתן להכניס לארגזים וגם אין בכך צורך. מה שכן כדאי לעשות זה לעטוף אותם כמו שצריך, אבל אתם לגמרי יכולים להוריד את זה מכם, כי חברת הובלה מקצועית אמורה לדאוג עבורכם לשירות הזה.
    בנוסף, ניתן להיעזר בשירות פירוק והרכבת רהיטים בימים שסמוכים למעבר וכך לחסוך זמן יקר כמובן.
  4. ציוד כבד בארגזים קטנים, ציוד קל בארגזים גדולים – מאוד כדאי לארוז ציוד קל כמו בגדים, מצעים, מגבות מטבח, מגבות רחצה, תיקים ושאר דברים קלים בארגזים גדולים ואת הציוד הכבד כמו ספרים, כלי מטבח וכדומה בארגזים קטנים. בנוסף, כדאי שלא לארוז את הארגזים עד הסוף, אלא להשאיר מעט מקום, זאת משום שבסופו של דבר הם יעמדו אחד על השני וזה ימנע מהם להיהרס.

יחד עם זאת, מאוד כדי לארוז מוצרים נוזליים בנפרד ולעטוף חפצים שבירים בנייר פצפץ.

זקוקים לשירותי אחסון לבינתיים עד שתעברו? יש פתרון מעולה!

במידה ואתם לא עוברים מיד, תוכלו להיעזר בשירותי אחסנה במרכז של חברת אחסון בריבוע – אחסון תכולת דירה בטוח ויעיל. כל לקוח מקבל תא אחסון בהתאם לצורך שלו עם מפתח, ככה שרמת הנגישות גבוהה ותמיד תוכלו לבוא, להכניס דברים נוספים או להוציא דברים שכבר קיימים. בכל עת ניתן לקחת את הדברים שלכם ולהעבירם לדירה החדשה.

הציוד שלכם מאוחסן באופן האופטימלי, נעול, סגור ואפילו מבוטח, ככה שאתם יכולים להיות רגועים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 03-9211444 ואנחנו כבר נתאם אתכם את כל הפרטים.

> הכנסו למידע אודות אחסון תכולת דירה בפתח תקווה

מדריכים נוספים שלנו

טיפים לאחסון בטוח במחסנים להשכרה

החיים המודרניים מאופיינים בקצב מהיר, מעברי דירות, מעבר בין מדינות, טיולים ארוכים, ומגורים במרחב מגורים צפוף. עבור רבים יחידת אחסון להשכרה מהווה פתרון יעיל לבעיה

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Leave details and we will get back to you soon:

Open chat