תכולת דירה ? איך לשמור על תכולת הבית מפני נזקים בזמן האחסנה?

הציוד שיש ברשותכם הינו הציוד שגם מעצב במידה רבה את חייכם והופך אותם לקלים ופשוטים יותר. לרוב, אותו ציוד משרת אתכם בכל יום מחדש, אך לעתים אין לכם צורך בציוד זה בקרבתכם, מה שמביא אתכם לפנות אל פתרון של שירותי אחסנה במחסנים חיצוניים.

מאחר ואתם מפקידים במחסנים אלו את הציוד היקר לכם, חשוב לכם להבטיח כי אותו ציודד ישמור על ערכו וכי בעת שתרצו לשלוף אותו מחדש, הוא יהיה באותה האיכות ללא כל פגם. אם כן, איך שומרים על תכולת הבית שלכם מפני נזקים לאורך האחסנה?

איך לשמור על תכולת הבית מפני נזקים בזמן האחסנהשירותי האחסנה, הכירו גם אתם!

עוד לפני שיוצגו בפניכם הטיפים לאחסנה נכונה לשמירת הציוד שלכם, חשוב שגם אתם תכירו את שירות האחסנה. מדובר על שירות המציע לכם מחסנים חיצוניים שבהם תוכלו לאחסן את כל הציוד שרק תרצו: החל מתכולת הבית, דרך פריטים בודדים בלבד ועד ארכיון של בית העסק שלכם. בעוד יש שירות אחסנה לטווח הקצר, גם יש שירות לטווח הארוך המאפשר לכם ליהנות מראש שקט כי הציוד שלכם נשמר במחסן מאובטח ושמור. מקרים שכיחים בהם אנשים משתמשים במחסנים הינם רילוקיישן לחו”ל, מעבר דירה, נסיעה לטיול גדול, סגירה של בית עסק, גירושים או אחסנה של ציוד שאין בו צורך אך עדיין רוצים לשמור אותו.

מחסני בטון: חובה!

הדבר החשוב ביותר הוא המחסנים בעצמם! ישנם כמה סוגים של פתרונות אחסון, כאשר זה המומלץ והבטוח ביותר הוא מחסן הבטון. ראשית, מחסני הבטון הינם הבטוחים ביותר בכל הקשור לנזקי החום. מחסן מבטון לא יאפשר לקרני השמש לחדור אל המחסן בו אתם מאחסנים, כך שאין חשש לבלאי של מוצרי החשמל ורהיטי העץ שלכם. זיכרו כי ישנם מוצרים חשמליים בהם ישנם צ’יפים חשופים, כך שמגע של חום בהם יכול להשבית אותם בעת שתנאי האחסנה אינם הולמים. בנוסף, המחסנים מבטון הם אלו המגינים על התכולה שלכם מפני נזקים של רטיבויות ולחות.

כמו כן, מחסנים מבטון מאובזרים במערכות הגנה מפני שריפות, כך שבעת שאתם מאחסנים את מיטב התכולה שלכם, אתם יכולים להיות שקטים כי מותקנות מערכות ייחודיות שתפקידן למנוע ולמזער את הנזקים במקרים מצערים של שריפה.

מחסני בטון

ארזו את התכולה שלכם בצורה מסודרת בארגזים

טיפ נוסף המוצע לכם הינו אריזה נכונה. בעת שאתם מאחסנים את כל תכולת הבית שלכם, חשוב שתדעו כי כל סוג של תכולה צריך לקבל התייחסות אחרת ועל כן יש לשדך את סוג הפריט לסוג האריזה. שימו לב כי מטבע הדברים, ככל שאתם מאחסנים לפרק זמן ארוך יותר, כך ישנו פוטנציאל גבוה יותר לפגיעה בציוד שלכם כך שחשוב להיערך היטב מראש. על כן, במידה ואתם מאחסנים פריטים שבירים כדוגמת כלי בית, יצירות אומנות וכדומה, חשוב לעטוף אותם היטב בעיתונים וניילונים קשיחים. הסיבה היא שבמידה וארגז ייפול במהלך ההובלה, הרהיטים השבירים שלכם יהיו חשופים לכמה שפחות זעזועים.

מוצרי חשמל ורהיטים: עטפו אותם בניילון קשיח

לצד אריזת הפריטים השבירים, חשוב גם לעטוף היטב את מוצרי החשמל ורהיטים שלכם. את הרהיטים מומלץ לפרק לפני האחסנה של מנת שהם יתפסו כמה שפחות מקום במחסן, ואילו את מוצרי החשמל תאחסנו כפי שהם. אם אתם לא עוטפים את מוצרי החשמל והרהיטים, הם יהיו חשופים לאבק, מה שיכול לפגום בהם ובנראות החיצונית שלהם. על כן, ההמלצה החד משמעית היא לדאוג למעטפת חיצונית שלרוב זו המומלצת ביותר היא עטיפה של ניילון מתאים שתוכלו לרכוש בחנויות מתמחות או לבקש מחברת הובלות שאיתה אתם עובדים.

>> הכנסו למידע נוסף אודות אחסון תכולת דירה

מדרכים נוספים שלנו​

טיפים לאחסון בטוח במחסנים להשכרה

החיים המודרניים מאופיינים בקצב מהיר, מעברי דירות, מעבר בין מדינות, טיולים ארוכים, ומגורים במרחב מגורים צפוף. עבור רבים יחידת אחסון להשכרה מהווה פתרון יעיל לבעיה

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Leave details and we will get back to you soon:

Open chat