מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה המורכבת והבעייתית הזו? בשעה טובה רכשתם דירה, מקבלן או מאדם פרטי. במקביל, מכרתם את הדירה האהובה שלכם וכעת התחייבתם לרוכש הדירה, שתעזבו אותה אותה בתאריך מסוים.

הצלחתם לתאם את תאריך עזיבת הדירה הנוכחית לתאריך הכניסה לדירה החדשה, עם כל תכולת הדירה שלכם.

הזמתם מראש מובילים מומלצים כדי להעביר את כל תכולת הדירה, לדירה החדשה שרכשתם, אבל מספר ימים לפני יום המעבר המיוחל, מתברר שהדירה שרכשתם עדיין איננה מוכנה דיה על ידי הקבלן או שהאדם שממנו רכשתם את הדירה נקלע לאיזו בעיה ואיננו מפנה לכם את הדירה בזמן.

מה עושים עכשיו?!

אתם חייבים לפנות את הדירה, ויש בה את כל תכולת הדירה שלכם אבל אין לכם מקום להעביר אליו את כל תכולת הדירה!

גם אם אתם עצמכם תצליחו למצוא מקום להתגורר בו, עדיין אין לכם פתרון לתכולה!

בדיוק עבור המצבים הללו, קיימים ברחבי הארץ מחסנים להשכרה, אשר קיימים אצלם יחידות אחסון בגדלים שונים לשם אחסון תכולת הדירה שלכם.

כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש קרוב לאזור המגורים שלכם היכן יש מחסנים להשכרה של תכולת דירה, לפנות טלפונית לאחד המחסנים הללו, ולבדוק עם נציגי המקום, כמה עולה אצלם לחודש, אחסון תכולת הדירה שלכם.

ישנם מחסנים הנמצאים במרכזי הערים הגדולות, כמו למשל מחסני חברת “אחסון בריבוע” הנמצאים במרכז העיר פתח תקווה, והם בדרך כלל מחסנים מסודרים יותר, ממוגנים, נקיים, בטוחים וגדולים.

ישנם גם מחסנים להשכרה רבים, הממוקמים במושבים ובקיבוצים שונים, שגם הם מתמחים באחסון תכולת דירה. בדרך כלל במקומות הללו המחיר לאחסון תכולת הדירה יהיה זול יותר מאשר מחסנים להשכרה הנמצאים במרכזי הערים, משום שהקרקע זולה יותר במקומות אלו, אולם הניסיון מלמד שמחסנים אלו חשופים הרבה יותר לפגעי מכרסמים וחרקים ולפגעי מזג האוויר.

אחסון תכולת דירה, זו פעולה שנעשית בדרך כלל פעם אחת בחיים, ולכן לא כדאי לנסות לחסוך בעלויות ההשכרה ולקחת סיכון, שאחר כך תקבלו את התכולה בחזרה כשהיא במצב גרוע, עם נזקים או פגעים שונים.

בדרך כלל, המחיר החודשי לאחסון תכולת הדירה שלכם ייקבע, לאחר השיחה הטלפונית שלכם עם נציג המחסן, ואחרי הערכה שנעשית בטלפון, לנפח תכולת הדירה.

על פי ההערכה של נפח תכולת הדירה ייקבע המחיר החודשי שתצטרכו לשלם. כעת, כל מה שיידרש מכם זה לתת למוביל שלכם את כתובת המחסנים כדי שהוא יוביל לשם את תכולת הדירה.

ברגע שהדירה החדשה שרכשתם תהיה פנויה, המוביל יגיע למחסן שלכם, ייקח את כל התכולה ויעביר אותה בשעה טובה לדירתכם החדשה , תתחדשו!

מדרכים נוספים שלנו

טיפים לאחסון בטוח במחסנים להשכרה

החיים המודרניים מאופיינים בקצב מהיר, מעברי דירות, מעבר בין מדינות, טיולים ארוכים, ומגורים במרחב מגורים צפוף. עבור רבים יחידת אחסון להשכרה מהווה פתרון יעיל לבעיה

גלילה לראש העמוד

אחסון בריבוע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Leave details and we will get back to you soon:

Open chat