אחסנה | איחסון דירות ומשרדים | אחסון בריבוע | אודות

מחסנים להשכרה - אחסון בריבוע

אודות אחסון בריבוע

“כל תכולה שמגיעה לכאן, מקבלת יחס אישי, כאילו הייתה שלנו…”

נסיון מצטבר של 25 שנה והתמחות ייחודית במתן שירותי אחסנה, אחסון דירות, איחסון ציוד, אחסון רהיטים, אחסון תכולת דירה ועוד, הם שהביאו את אחסון בריבועלהעניק שירותי אחסנה מובילים, ברמת שירות ואיכות שטרם נראו בארץ.

מובילות זו באה לידי ביטוי במענה השלם והמקיף, שהחברה מעניקה תחת קורת גג אחת, לכל פרמטר בשירותי האחסון:החל בשלבי התחזוקה וההגיינה המוקפדים, המשך בשלבי התכנון, הייעוץ והאריזה (הכוללים הצטיידות בחומרי אריזה וסיוע בטכניקות אריזה), דרך תיאום עם חברת ההובלה והשינוע וכלה באחסון עצמו על כל מרכיביו, כשבכל שלב ושלב נהנים הלקוחות מיחס אישי, מענה אנושי וחם והתמסרות של אנשי הצוות למילוי צרכיהם.

לא בכדי, על רשימת הלקוחות של אחסון בריבוע, הנהנים משרותי אחסון דירות, איחסון רהיטים , אחסון ציוד ועוד, נמנות חברות מהמובילות במשק הישראלי, כשרשימה זו רק הולכת וגדלה מיום ליום.

אחסון בריבוע – שירות מעולה… בריבוע!

תודעת השירות הגבוהה באחסון בריבוע, הנה תוצאה ישירה מהיותם של הבעלים “חוצניקים”, שאינם מכירים את שיטת ה”סמוך” וה”יהיה בסדר”. לשיטתם, שירות מצויין, הענות אדיבה, נכונות להתמודד עם כל קושי שמעלה הלקוח והשקעה אינטנסיבית במערך ייעוץ ותמיכה לשירותי האחסנה השונים, הנם צורך מתבקש הניתן בטבעיות לכל לקוח בין קטן ובין גדול, וללא תוספת כלשהי במחיר, כשהלקוח כמובן הנהנה העיקרי.

סביב עקרון זה מנוהלת למעשה אחסון בריבוע, כאשר אנשי הצוות כולם ללא יוצא מן הכלל, מתודרכים להעניק שירות מצויין, אדיב ובעיקר – חייכני.

תרצו להכיר אותם מקרוב?

יעקב שטרן, 34, נשוי ואב לשלושה, מתגורר באלעד.
.בוגר המגמה לשיווק ופרסום של המכללה למנהל.
יעקב מנהל את המחסן מזה 9 שנים.
ה”אני מאמין” של יעקב:
“הדבר החשוב ביותר בעבודה עם לקוחות רבים כל כך, הוא השירות והמסירות.
כל הלקוחות שווים בעיני לעניין זה- קטנים כגדולים.”
ירון בר, 38, נשוי ואב לחמישה, מתגורר באלעד.
מוסיקאי, בוגר להקה צבאית.
בבוקר- מנהל את המחסן בצוותא עם יעקב.
בערב- סולן תזמורת האירועים המצליחה- “להבה”.

ה”אני מאמין” של ירון:
“צריך לעשות הכול, כדי שהלקוח יחייך!”

הטיפ שלנו לאחסון נכון
רהיטים כגון שולחנות, ספריות, ארונות ומיטות: דאגו לפרק על מנת לחסוך בנפח האיחסון ולחסוך בהוצאות. סמנו את החלקים על פי אופן הרכבתם ואת הברגים וחלקים קטנים שימרו בשקית ניילון והצמידו למסגרת הפנימית של הרהיט.